Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintem szerelmes lettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem szerelmes lettem a barátnőm húgába.. mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátnőmet 2 éve vagyunk együtt. Érdekes módon nem 1-2 hónapra rá mutatott be a családjának miután összejöttünk, hanem kb 1 évet vártam erre. Bár az érzéseim nem változtak a bnőm felé.. de legutóbbi pár alkalomnál.. családi ebédnél.. vidámparknál.. állatkerti simogatónál.. így beszédbe elegyedtem vele és.. mintha érdeklődne.. meg ilyenek. Nagyon fura.. de legutolsó alkalom után valami furát éreztem. Szeretem hogy érdeklődik.. meg minden. Nagyon helyes lány.. és mostanság meg kb görcsöl a gyomrom ha meglátom és alig várom hogy beszéljünk. Bajban vagyok... :/

a bnőm amúgy 20, a húga 18, én 21 vagyok.



2021. dec. 29. 22:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%

Hasonló helyzetben voltam már, de én konkrétan megmondtam az akkori barátnőmnek, hogy szerintem k..va jó csaj a húga.


Ő erre azt mondta hogy örül hogy ezt gondolom, ha akarok össze jöhetek vele, de persze maradtam inkább a lánnyal.

2021. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ez csupán szerintem abból fakad hogy a barátnőd húga egy új lány akit nem ismersz és ő se téged és vonzónak tartod az új és ismeretlen helyzetet/embert. 2 év alatt lehet ellaposodott a kapcsolatod a barátnőddel.. ezt szerintem meg kéne beszélni vele hogy kicsit többet foglalkozzon veled.. és dobjátok fel valamivel... vagy válaszd a húgát és szíts viszályt a családban.
2021. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Lehetséges, hogy ez csak egy fellángolás, mert hirtelen egy új impulzus ért. Szerintem akkor érdemes ezzel komolyabban foglalkozni, ha hosszabb időn keresztül fennáll ez az állapot.
2021. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen 4-es te megértetted a problémát! nem egyszerű.. okosabb lenne hagyni az egészet és cska a bnőmmel foglalkozni.. de pont ezaz hogy.. érdekel a húga is..(nem csakmert új.. nem szerelmesedem könnyen pont ezaz.. első barátnőm) :/ haajj hát majd próbálom kerülni i guess! neked is köszi 1-es!!! köszi a válaszokat!!
2021. dec. 29. 23:33
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy szereted a barátnődet nem egyelő azzal, hogy szerelmes is vagy még belé.

Új csaj, új kihívás, új megerősítés. Nyilván jól esik.

Ha azt érzed, hogy ebből baj lesz szakíts a csajjal és felejtsd el a hugát is. Nem éri meg emiatt egy testvéri kapcsolatot szétcseszni.

2021. dec. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%

Igen 4-es te megértetted a problémát! nem egyszerű.. okosabb lenne hagyni az egészet és cska a bnőmmel foglalkozni.. de pont ezaz hogy.. érdekel a húga is..(nem csakmert új.. nem szerelmesedem könnyen pont ezaz.. első barátnőm) :/ haajj hát majd próbálom kerülni i guess! neked is köszi 1-es!!! köszi a válaszokat!!


Azt hiszed ha angol szavakat használsz menő vagy ? Szánalmas . Ennyit tudsz csak : l guess. Pont az ilyenek azok akik kimennek külföldre aztán egy szót sem értenek amit a helyiek mondanak. Ott aztán mondhatod , hogy l guess. Vicc az egész. Pont tegnap posztolt egy csaj ismerősöm is angol idézetet a Facebookon amikor tudom , hogy sosem tanult angolul csak németül. Vicc az egész. Nem értem , hogy miért hiszik nagynak magukat a mai fiatalok ha angol szavakat illeszteni magyar szövegbe nulla tudással.

2021. dec. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Há a húgának lehet , hogy nem tetszel... itt írják h válaszd a húgát.. nem te döntesz xd
2021. dec. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
8-as. Megjött vagy mi?Ilyen hisztit csinálni egy angol szó miatt..😀
2021. dec. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld a húgával való találkozást; amikor meg nem elkerülhető, ne beszélj vele sokat
2021. dec. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9-es 7-es igen jogos!! (am tetszem neki eléggé)

majd kerülöm, most ünnepek után sokkal könnyebb lesz, abban bízom. Nem volt még ilyen esetem.

2022. jan. 2. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!