Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki szerető státuszban van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerető státuszban van, hogyan éli túl a szilvesztert, karácsonyt?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok. Van egy 10 éves Kisfiam. Beleszerettem Valakibe és tudom hogy én sem vagyok közömbös Neki. Heti 1x találkozunk. Tudom hogy szeret. Kimutatja és mondja. De neki ott a házassága. Ma is mennek barátokhoz a feleségével. Írt smst nemrég, gondol rám. De én nagyon szenvedek. Itthon vagyok egyedül a Fiammal és sírok folyamat. Ne ítéljetek el kérlek. Nagyon szeretem. 1x kidobtam, de nélküle semminek éreztem magam. Más aki ilyen szituációban van, hogyan éli meg?
2021. dec. 31. 19:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélték el,hisz nem járok a cipődben.

Viszont az a helyzet,hogy magadat alázod,teljesen mindegy ,hányszor írja le hogy szeret,Te mindig csak második leszel neki.

2021. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
92%
Nem szabadna ennyi érzelmet ebbe belevinni. Ha már nős férfival kezdtél, tudnod kell "hol a helyed". Bocs, hogy ennyire csúnyán fogalmazok.
2021. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
74%
*Nem ítéllek el
2021. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Köszi :,(
2021. dec. 31. 19:20
 5/41 A kérdező kommentje:
2/4 Egyáltalán nem fogalmaztál csúnyán.
2021. dec. 31. 19:21
 6/41 anonim ***** válasza:
80%
Annyi a különbség köztünk, hogy én két gyerekkel vagyok egyedül. Az én szeretőmnek is van párja. De mit mondjak, ezt a dolgot is érdemes ésszel csinálni. Megvan a saját életem, hobbim, munkám. Amikor tudunk találkozni boldogság van, aztán mindenki megy a maga dolgára. Napi kommunikáció van.
2021. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Gyerekkel nem kellek senkinek. Volt 1 vőlegényem, tavaly Karácsonykor szó nélkül visszament az exéhez. Azóta nem találom a helyemet. Úgy érzem hogy azóta csak ő váltott ki belőlem igazi érzelmeket. De miért a tiltott gyümölcs a "jó"? Nem értem. :(
2021. dec. 31. 19:23
 8/41 anonim ***** válasza:
79%
Elküldtem véletlenül. Így nekem nem okoz gondot. Majd találkozunk. Nem szabad ebben érzelmileg ennyire benne lenni.
2021. dec. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
87%

Itt olvasgatok és sírok.

Nem vahyok szerető. Illetve nem is tudom. A napoban jöttem rá, hogy csajozik, ismerkedik, miközben mi is ismerkedünk és szerintem eléggé belebonyolódtunk. Úgy tűnik, szerinte nem. Rákérdeztem és letagadta hogy van más.


Fontos!

Te nem vagy semmi nélküle!!

A fiadnak te vagy a mindene. Megérdemli, hogy az anyukájának rendes pasija legyen. Lifogtál egy gyökeret és megszeretted mert túl kedves és magányos vagy. Jobbat érdemelsz.

2021. dec. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

"gyerekkel nem kellek senkinek"


Ez hülyeség,legyen önbecsülésed.

2021. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!