Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sportos lányok volt mikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos lányok volt mikor egy túlsúlyos emberrel jöttetek össze és a kapcsolatotokban a szeretet, boldogság hatására leadta a súlyfeleslegét és vonzóbb lett?

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még kövérebb és egészségtelenebb lett.
2022. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő is kövérebb lett, és sajnos én is. Zavarta, hogy edzeni járok, utálkozott a kajáimra. Én meg egy megfelelési kényszeres, önbizalomhiányos kis görcs voltam, aki mindenben a kedvében akart járni. Úgy főztem, mint az anyja, tespedtem vele a kanapén, és együtt híztunk. Ő úgy 20 kilót, én 8-at.

Aztán egy nap kidobott a pichába, mert így elhízva már nem tud kívánni, nem lát nőnek. 😂

Tanulságos volt az a pár hónap. Sokat fejlődött a személyiségem.

2022. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már nőnél és férfinál is , hogy kapcsolat hatására sikerült neki lefogyni. Egyébként is akarta, de kapcsolat miatt sikerült végre. De nem törvényszerű, és mondom már alapból volt hajlandóság.
2022. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 Sajnálom, hogy ez történt, elég bunkó volt.


Azt vettem észre, hogy egy jó párkapcsolatban általában egymást felviszik magasabb szintekre, rossz kapcsolatokban inkább a lehúzás megy.

2022. jan. 2. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem véletlenül nem karolunk fel szerencsétlen lúzer szarokat! Legyen az drogos, prosti vagy akárki! Lehúz minket is, te észlény!

Egy sima normálisnak tűnő nő is le tud vinni az életről, mikor kimutatja a foga fehérjéjét! A magasabb szint 100-ból 1-szer ha működik.

2022. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is inkább az ellenkezőjét láttam, csak fordított felosztásban. Egyik haverom, aki egyébként egy jóképű gyerek volt aki rendszeresen sportolt, összejött egy kövér lánnyal. A lány viszont nagyon féltékenykedő típus és mindig tud problémázni valamin. Gondolom magával nem volt megelégedve és félt, hogy haveromnak elcsavarják fejét. Pedig a srác fülig szerelmes belé mai napig, de mindegy. Szóval egy idő után abbahagyatta vele a sportot meg elkezdte etetni. Haverom pedig nagyon hamar beleszokott a rosszba sajnos. Most 135 kiló, 5 évvel ezelőtt 70 volt.
2022. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos nem volt túlsúlyos kategória de volt egy kis hasa. Viszont a nagy szeretetben és boldogságban pont hogy mindketten elengedtük magunkat XD Ő 28 kilót szedett fel, én 14-et pár év alatt. Most meg is fogadtuk, hogy elkezdünk kicsit többet mozogni, mert ezalatt a covidos időszak alatt nagyon elkényelmesedtünk.
2022. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Én is a covidos időszakban lustultam el nagyon és sajnos látszik rajtam. Fél éve elkezdtem itthoni edzéseket és apró változások megjelentek, de mióta beköszöntött a novemberi ősz és kevés a napfény és magányos is vagyok így egyre ritkábban tudom rávenni magam az edzésre, pedig szeretnék egészségesebben kinézni. Most nagyon megtetszett egy jól kinéző sportos lány és félek, hogy emiatt nem fogok neki kelleni, de szeretném éreztetni vele azt, hogyha nem lennék magányos akkor jobban menne.
2022. jan. 3. 06:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy sem ez fogja eldönteni a dolgokat :) Hanem h van e kémia és h a személyiségetek mennyire klappol.
2022. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!