Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok szeretni már ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szeretni már ?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig nehezen lettem szerelmes.(27eves srác vagyok)

Legutoljára 17evesen voltam szerelmes akkor megcsaltak...osszetortem.

Majd jött egy aranyos lány akivel 5evig voltam.

Az említett aranyos lányt kb 3evbe tartott mire megszerettem de akkor se szerelem szerintem csak össze szoktunk mert minden jó volt..

Majd szetmentunk...

Azóta eltelt 2-3ev..rengeteg lannyal ismerkedtem nagyon szép és aranyos nőkkel...de sajnos egyik se fogott meg.. szakítottam mindel..Mindenkit az előzőhöz hasonlitok mármint amelyik megcsalt és.atvert..de ez már rengeteg éve volt és nem is tudok megbizni senkiben

Szerintetek egyszer jön valaki akibe bele szeretek első látásra ,? Vagy próbáljam meg valakivel hátha az idő össze hoz minket jobban?



2022. jan. 10. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbálj meg senkit, magadat rakd rendbe, el fog utána jönni az igazi..
2022. jan. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%

Tapasztalatom alapján igen, leszel még nagyon szerelmes. Mostanában lesz az egyik nagy szerelem, aztán 40 körül a másik, ami már rendszerint rosszkor jön.

Ha bárki mással kezdesz, önbecsapás lesz. Onnan fogod tudni, hogy állandó lelkifurdalásod lesz a párod mellett, amiért nem vagy boldog mellette, hiszen olyan kedves, jó, aranyos, hűséges, netán szép is és te mégsem vagy szerelmes. Ha szerelmes leszel, azt a régi lányt stornózni fogja a fejedből. Ha erre nem képes a barátnő, akkor csak pótlék.

2022. jan. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!