Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi a normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonimusz00 kérdése:

Szerintetek mennyi a normális?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy szerintetek egy friss kapcsolat elején,mennyi a "normális" együtt töltött idő.Pl.kell e mindennap találkozni, vagy inkább rossz ha minden nap találkozunk

Azt érzem hogy léptem nyomon vele lennék,de nyilván ez nem kivitelezhető.

Legutóbb két napot együtt töltöttünk, és mikor haza jöttem csak néztem magam elé, "furcsa"volt.

Az előző kapcsolatom 5 évig tartott, együtt laktunk.

Ezért lehet "fura" nélküle

Válaszokat köszönöm.



2022. jan. 16. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék több időt egyedül (tényleg egyedül) tölteni. Fárasztó a mindennapi együttlét.
2022. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk szeremcsèsen jön ki, mert egy helyen dolgozunk. Friss kapcsolat kis múltal, tehàt èn màr szabadon jàrok àt hozzà szerencsère. Így szinte minden napunk együtt töltjük. Mondjuk ő làzadna is ha nem így lenne... 😅

De lènyeg, hogy mi ezt èrezzük ideàlis időnek. Szerintem ez a kèt fèlen múlik leginkàbb, nincs aranyszabàly


F

2022. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyi elég, ami mindkét fél számára kielégítő. Ha a munka, suli, hobbi nem engedi, heti 2-3 alkalom is elég, ha viszont mindketten ráértek, lehet akár többet is.
2022. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egyéntől függ.

Nekem általában úgy működik, hogy amint szerelmes leszek, vég nélkül vele akarok lenni.

2022. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!