Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mi lehet, apakomplexus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet, apakomplexus?

Figyelt kérdés

20 éves leszek most tavasszal, lány vagyok, az apukám 3 éves koromban meghalt, utána lett egy nevelőapám de vele nem volt jó a kapcsolatom mert terrorizált és molesztált is.

Általában a nálam idősebb férfiak tetszenek kb 23-tól 35-ig így megsaccolva.

A kapcsolataimban pedig azt keresem, hogy a férfi legyen dominánsabb, mondja meg, hogy mit csináljak de nyilván nem durván, segítsen nekem kiönteni pl a teát meg ilyen apróságok, szeretem ha babusgatnak vagy ha valamit jól csinálok, finomat főzök pl akkor megdicsér, vagy ha valamiért duzzogok akkor kicsit megszid, ha kislánynak vagy hasonló neveken hív stb

Most lehet néhányan itt a pénz témát szívesen felhoznák azért írom le, hogy nem érdekel az aktuális páromnak mennyi pénze van, egyáltalán nem várom el, hogy sokat költsön rám azt pedig végképp nem, hogy pénzt adjon, pont fordítva inkább én szeretek költeni a másik félre.



2022. jan. 17. 21:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Hát ennek amit leírtál nem sok köze van az apakomplexushoz!
2022. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Nem hinném, hogy apakomplexus, ez még nem annyira nagy korkülönbség.

Vmi. más pszichés betegség lehet.

2022. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi?
2022. jan. 17. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

“segítsen nekem kiönteni pl a teát meg ilyen apróságo”


???????

Jézus!

2022. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont apakomplexus. Végre egyszer a jó definíció. Azt hiszik a korkülönbség az, pedig nem. Szülői gondoskodást keresel párkapcsolatban.
2022. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan ezt, hogy apáskodjon felettem a párom (nem tudom ez e a megfelelő szó rá)


4-es ez egy példa volt, nyilván magamnak is kitudom önteni a teát mert nem szenvedek testi fogyatékosságban csak szimplán jobban esik ha kiönti nekem ő és kedvesen oda adja nekem.

2022. jan. 17. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy megértelek, imádom, ha a férfi a gondoskodóbb, és nem pénzben, hanem pont, ahogy írod.


Sokunknak kimaradt ez az életéből.

2022. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem eléggé kimaradt mert egész gyerekkoromban féltem a mostohaapámtól és gyakran voltam szomorú is miatta.
2022. jan. 17. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!