Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem, ha nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha nem bírom a kötöttséget?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a párkapcsolatokat mert egyszerűen kalitkába zárva érzem magam. És ha felmerülne a kérdés, nem. Nem a pasik hibája, mert már akkor érzem ezt a zárt érzést, ha még össze sem jöttünk, csak beszélünk róla. Nem számít mennyire tetszik az illető, mennyire vagyok odáig érte, ettől az érzéstől nemtudok szabadulni. Megfordult a fejemben, hogy akkor hát mi mást lehet tenni, legyen kötöttségek nélküli egyéjszakás, de annyira nem vonz a szex, hogy ezt élvezni tudjam. Tehát érzem, hogy hiányzik a párkapcsolat, de ha megkapnám, visszavonulnék. Mi a baj velem, ezen hogyan lehetne változtatni? Vagy egyáltalán miért van ez?
2022. jan. 18. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem akarod lekötni magad, szabad akarsz maradni, nem akarsz elköteleződni.
2022. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Miért kéne ezen változtatni?

Majd lehet, hogy annak is eljön az ideje.

2022. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ne is haragudj, de ha ilyesmire kíváncsi vagy, akkor fordulj hivatásos terapeutához. Elképesztő, hogy ez már hanyadik olyan kérdés, ami azt várná el, hogy mi találjuk ki, mi zajlik a kérdező fejében, vagy hogy miért érez ő úgy, ahogy. Honnan a francból kéne nekünk, vadidegeneknek, akik még csak nem is láttuk az illetőt, ezt tudnunk?
2022. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kötődési poblémáid vannak. Legtöbbször még gyermekkorban sérül a kötődés szülő-gyerek között valamilyen formában, és ez vetül ki a későbbi kapcsolatokra is. Ha válaszokat akarsz találni, keress fel szakembert és tárjátok fel a probléma okát.
2022. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon meg tudlak érteni, kérdező. Nálam ugyanez van. Nem tűröm el, ha valaki folyamatos kontroll alatt akar tartani. Mondjuk ez nálam egy hibás gondolkodás eredménye. Járok emiatt terápiára. Nálad esetleg nem valami rossz családi minta/törés hozta elő?
2022. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Korai kotodesi rendellenesseg. Kiskorodban az egyik szulod elhagyott vagy hasonlo.

Keresd meg a multadban ezt az idoszakot.


Tul fogsz lepni rajta,ha feldolgozod valahogy.

2022. jan. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Ne kötelezd el magad, amíg nem érsz meg rá.
2022. jan. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Klausztrofóbia.
2022. jan. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó párszor éreztem ezt, mikor valakivel összejöttem vagy felmerült a kapcsolat lehetősége. Már azon gondolkodtam, hogy milyen rossz, hogy kapcsolatra vágyom, de ezek szerint nem vagyok rá alkalmas.

Aztán jött egyetlen férfi, akinél ez fel sem merült, csak vele akarok lenni, és nem élem meg kötöttségnek.

Szinte biztos, hogy nem a megfelelőkkel voltál együtt/ismerkedtél, hogyha már a velük való kapcsolat megemlítésétől kalitkában érzed magad.

2022. jan. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Maradj egyedül, problem solved.
2022. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!