Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek mi a legjobb dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a legjobb dolog a szerelemben? F24

Figyelt kérdés
Ötletem sincs mi a jó a szerelemben de hátha most képet kapok róla és igen nem volt senkim.

2022. jan. 21. 06:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem sincs semmi jó benne. Az ember elveszti realitásérzékét, sebezhetővé válik.
2022. jan. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Az a biztonságérzés lenne nekem jo, hogy tartozol valakihez. Ott van örömödben és bánatodban is veled, részt vesz az életedből, te meg az övéből.


Talán hasonlit a gyerekként érzett családi biztonsághoz.


De ugye elhagynak megcsalnak ...

2022. jan. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha nő vagy akkkor a segged kinyalják.

Ha férfia akkor van szex meg van aki elvégzi a házimunkát.

Kicsit szerencsésebbeknek mindkét nem esetében lelki támaszt is jelent a társa.

2022. jan. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Mivel az ember egy társas lény, így általában alapigény, hogy keressük azok társaságát, igényeljük azt. Ismétlem általában. Egy egészséges párkapcsolatban nincsenek játszmák, zsarolások, olyan dolgok, amik elvesznek belőle. Csakis olyan van, ami támogat, hogy előrehaladj, vagy épp ha szomorú vagy, csökkentsen a fájdalmon, érdeke, hogy boldoggá tegyen. Én 9 éve vagyok együtt a férjemmel. És nem lehetnék boldogabb. Minden nap kimutatja, hogy fontos vagyok. Még ha csak annyival is, hogy odafigyel arra, hogy ne sáros lábbal taposson végig, ha épp akkor takarítottam ki, vagy elvigye a gyerekeket, ha látja, hogy már elfáradtam tőlük szellemileg.
2022. jan. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Akik azt mondogatják nagy keményen, hogy nekik nincs szükségük szerelemre, mert ők olyan kemények, hogy magányos farkasként is 100%-osan boldogok... baromság. Szinte mindenkinek szüksége van intimitásra, egy másik ember érintésére, qrva szar dolog ha valaki sose tapasztalja meg ezt. Igen, most jöhettek azzal, hogy vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is és igazatok van, tényleg van fontosabb. De ez is fontos, enélkül az élet egy langyos fos lenne.
2022. jan. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát #5 én tényleg csak egyedül tudom elképzelni a jövőmet mivel esélytelen hogy legyen bárkim is mert nem akarok se szexet se összeköltözést és hasonlókat. Engem ez az intimitás dolog nem vonz.
2022. jan. 21. 07:54
 7/18 anonim ***** válasza:
#6 Fasza.
2022. jan. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
A szerelem a fajfenntartási ösztönön alapuló kémiai reakciók sorozata.
2022. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor bennem nincs ilyen ösztön :D
2022. jan. 21. 08:54
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmi biztonság, stabilitás, nem bírok érzelmek nélkül szexelni. Szeretem, hogy szeretnek, simogatnak, meglepnek, hogy úgy érzem, ketten vagyunk a világ ellen. Hogy számíthatok rá

24n

2022. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!