Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szoktatok csókolózni a párodda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok csókolózni a pároddal? Szex kozben es azon kivul. Hany eve jartok egyutt vagy vagytok hazasok? Akik nem csokoloznak, elegedettek a parkapcsolattal altalaban? Es a szex-szel?

Figyelt kérdés
Ha csokoloztok, elegedettebbek vagytok, mint elozo kapcsolatotokban, ahol nem csokoloztatok?
2022. jan. 22. 01:02
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
64%

9, nekem úgy általában vannak problémáim a nyállal, ami ugye csók közben cserélődik, hogy úgy fogalmazzak. De ettől függetlenül hiányozna, ha soha nem lenne többet csók. Van benne valami bensőséges, különleges.

Párom jobban igényli, mint írtam. Volt időszak, amikor valamiért kiveszett, akkor jelezte, hogy ez így neki nem jó. Változtattunk, így újra jelen van a kapcsolatban a csókolózás.

2022. jan. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Aha. Ertem.
2022. jan. 22. 01:29
 13/50 A kérdező kommentje:

En is ugy voltam vele, hogy jo a parkapcsolatom, tokeletesen elegedett voltam vele, egyaltalan nem hianyzott a csok.

Mignem egy szep napon beleszerettem valakibe...es elkezdtünk csókolózni...

Akkor jottem ra, milyen istentelenul kell nekem a csók.

Illetve már előtte is rajottem, amig csak beszelgettunk...

2022. jan. 22. 01:58
 14/50 anonim ***** válasza:
92%

Szex közben mindig csókolózunk. Azon kívül ritkán. Hetente, két hetente.

20 éve vagyunk együtt.

2022. jan. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Koszi.
2022. jan. 22. 02:02
 16/50 A kérdező kommentje:

Es mennyire vagy elegett a parkaopcsolattal es a szex-szel?

Ez erdekelne.

Mert van itt egy cikk,azt irja, hogy...


[link]

2022. jan. 22. 02:04
 17/50 A kérdező kommentje:

Szoval ne csak azt irjatok meg, hogy hanyszor csokoloztok,hanem azt is, hogy mennyire vagytok elegedettek a parkapcsolattal altalaban, illetve a szex minosegevel es mennyisegevel! Ez lenne a lenyeg.

Hogy igaz-e, amit ez a cikk ir a csokolozas es a szex osszefuggeserol.

2022. jan. 22. 02:07
 18/50 anonim ***** válasza:
83%

A párkapcsolattal és a szex minőségével is meg vagyok elégedve. A mennyiségével már kevésbé. Nincs már meg a kellő vágy. De ezt a gyakori csókolózást kipróbálom rá :)

#14 vagyok

2022. jan. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Oke, majd ird meg fel ev mulva, mi lett! :)
2022. jan. 22. 02:18
 20/50 A kérdező kommentje:
14-es válaszoló, te a férfi vagy a nő vagy?
2022. jan. 22. 02:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!