Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szoktatok csókolózni a párodda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok csókolózni a pároddal? Szex kozben es azon kivul. Hany eve jartok egyutt vagy vagytok hazasok? Akik nem csokoloznak, elegedettek a parkapcsolattal altalaban? Es a szex-szel?

Figyelt kérdés
Ha csokoloztok, elegedettebbek vagytok, mint elozo kapcsolatotokban, ahol nem csokoloztatok?
2022. jan. 22. 01:02
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
39., koszi!
2022. jan. 22. 13:39
 42/50 A kérdező kommentje:
Azt vélem felfedezni a válaszokban, hogy ha no valaszol, jo a szex es a parkapcsolat, ha ferfi, akkor neki nem jo...
2022. jan. 22. 13:41
 43/50 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem a férfiak szokták beadni a válópert. A másik, hogy ha normális férfi vagy, inkább elviseled a szexmentes életet, de nem rúgod fel a családod. Ezen kívül egy negyvenes elvált férfi a piacon már értéktelen. Tapasztalat. Hiába vagy diplomás, intelligens, magas, értelmes, kulturált, remek egzisztenciával. Megnézik hány éves vagy, elvált, van gyerek és már dobnak is a süllyesztőbe! Ez is tapasztalat, sőt évek tapasztalata.
2022. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Igen,szoktunk. Minden nap, többször. Szex közben és attól függetlenül. 12 éve vagyunk együtt, 10 éve házasok.
2022. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, elmondanád, hogy Te személy szerint mit értesz csókolózás alatt? Van több csoportosítás is nálad csókolózásban? Egy hosszabb szájra puszi már csók neked? Vagy csak a nyelves, esetleg ölelkezős?Időtartam szerint mi hova sorolható? Milyen céllal jó egy csók? Csak kelleme időtöltés, vagy nagyon sokszor a vágyfokozás is kikerülhetetlen, esetleg szex? A csókolózásba csak a száj közös játéka tartozik bele, vagy az arc, nyak, fül csókolása is? Mit ad hozzá a kapcsolatodhoz a csókolózás? Hogy gondolod, meg tud változni a hozzáállás, az igény esetleg?

Lány vagyok, alapvetően szeretek csókolózni, de a páromnak nem jelent olyan sokat sajnos. Illetve ha mégis csókolózunk, akkor már tapi is van, aztán ez teljesen begerjedt állapothoz vezet, tehát szex felé terelődik. Nincs olyan, hogy csak jó neki megcsókolni engem, hogy vágyna rá. Ezért nem is szeret csókolózni igazán. Vagy csak úgy, itt-ott egy finom csók, konyhában, filmezéskor, sétáláskor, túrázás közben stb. én igényelném, de ő érezhetően nem, vagy a fent említett ok miatt... mindenesetre nálunk ez fura... És már attól félek, hogy lassan én sem vágyom majd már rá.

2022. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
45. Így szokott ez lenni! Ez a lejtő.
2022. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

45-os, 16-nal linkektem, hogy milyen csokrol beszelek.

Nyelvesrol, hosszu csokrol, nem puszirol.

2022. jan. 29. 20:40
 48/50 A kérdező kommentje:
44- es, ilyen is van? Hogy csinaljatok?? Mi a titkotok?
2022. jan. 30. 00:10
 49/50 anonim ***** válasza:
5éve vagyunk együtt, csak szexkor csókolózunk. Puszi az van sok.
2022. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
47f-42n. 21 év. Nem igazán, azok az idők már elmúltak. Cikinek is éreznénk.
2022. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!