Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti milyen nőkhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti milyen nőkhöz vonzódtok inkább? Akik határozottak, karakánok, törtetnek előre, nem igénylik a segítségeteket? Cipelnek, megjavítanak mindent, talpraesettek?

Figyelt kérdés
Vagy inkább azok a hölgyek, akik lágyabbak, gyengébbek fizikailag, de a belső tartásuk mégis erős, ennek ellenére éreztetik, hogy jobban védelemre szorulnak?

2022. jan. 22. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Második


19f

2022. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem lehet általánosítani, kb annyira különböznek a férfiak az ízlések terén, mint a nők a viselkedésben. Van férfi, akinek a második kell, és pontosan ugyanennyi van, akinek az első típus. A fontos az, hogy te akármelyik is vagy, ne akarj olyan pasival összejönni, aki a másik típusú nőt választaná, mint amilyen te vagy.


FYI: én az első típusú nő vagyok, soha nem volt gondom a pártalálással. Párszor megpróbáltak beszólni, hogy nem vagyok olyan "nőies", de az a férfi, akinek ez gondot jelentett, értelemszerűen nem közeledett, másoknak meg ez kifejezetten tetszett. Zsák a foltját.

2022. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

inkább az első, mert idegesít, ha nem tudok partnerként tekinteni a másikra

a törékeny, vékony testalkat viszont bejön (ebből ugyanis nem következik, hogy határozatlan, vagy egy szöget se tud beverni a helyére)

2022. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam, hogy a második esetben is a hölgy belső ereje nagy, tartása, bölcsessége, szenvedélye is. Ezt az erőt azonban másképpen használja, mint az első.
2022. jan. 22. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
milyen a belső erőd, ha nem vagy határozott, nem vagy talpraesett, és azt érezteted, hogy védelemre szorulsz?
2022. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy olyan kisugárzásról beszélek, ami nőies, lágy, megtart és vígasztal, ha kell, de mégis kívülről törékeny, értékes. Nehéz így leírni. Az elsőre inkább egyfajta férfiasabb attitűd jellemző, aki megy előre, dönget, hódít, harcol, megvalósít, mindezt inkább masculinabb eszközökkel teszi.
2022. jan. 22. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!