Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi kulonbozteti meg parkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kulonbozteti meg parkapcsolatot a baratsagtol? A szex ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátaimba nem vagyok szerelmes, a barátaimat teljesen más fajta szeretettel szeretem, a barátaimhoz nem vonzódom szexuálisan.
2022. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Intimitás
2022. jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a szex is benne van, de a barátaimba nem vagyok szerelmes (ez egy teljesen más érzés, mint a barátság) és nem tervezek velük közös jövőt.
2022. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szex is része, de azért a párkapcsolatban ott vannak a közös célok, az optimális esetben nagyfokú egyetértés, stb. A barátaimmal is persze sok mindenben egyetértek, de sok mindenben meg nem, és én így is támogatom őket a céljaik elérésében, amik sok esetben mások, mint az én céljaim. Egyik barátommal sem tudnék igazán jól működő párkapcsolatot kialakítani, szex ide vagy oda, mert a barátaimat teljesen más szempontok szerint válogatom, mint a páromat.
2022. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem, a kizárólagosság (hűség), az, hogy vele akarok lenni mindig, hogy vele tervezek családot.

Az ellenkező nemű barátaikra egyáltalán nem vagyok féltékeny, sőt örültem, hogy szerelmesek. Volt, akiket én mutattam be egymásnak.

Ha a párom lenne mással, abba belehalnék. Csak az enyém. Pont. Akkor is, ha nem vagyok féltékeny, hisztis típus.

A párom testi közelségére is vágyok. Nem csak a szexre: összebújni, együtt aludni, mikor megölel, az olyan érzés, mint hazatérni. Mikor a közelemben van, minden sejtemmel érzem, hogy ösdzetartozunk.

A barátaimmal az évi egy szülinapi puszin kívül nem igazán van fizikai kapcsolat. Nem is igényeljük.

A barátságaim évekig működnek úgy, hogy évi egyszer-kétszer találkozunk, mert nagy a távolság (másik kontinens). Egy párkapcsolatot nem tudok így elképzelni, nekem nem működik.

2022. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egy barát lehet kedves, lehet jó emberileg, de nem vonz, nem alkalmas hosszas együttélésre, kizárólagosságra, közös tervezésre.


Én nagyon szeretem a barátaimat, sokukat vonzónak is tartom, de ami néhány talinál jópofa, az egy kapcsolatból a szememben pokolt csinálna. A barátaimra nem haragszom, ha látom, hogy mit művelnek a nőjeik mellett, de megjegyzem magamban, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy a barátjuk lehetek és nem sétáltam bele abba a hibába, hogy összejöjjünk. Van több barátom, aki ordenáré igénytelen és nem bírnék vele egy szobában sem létezni hosszú távon. Más meg a pénzzel nem tud bánni. A harmadiknak meg az anyja elviselhetetlen, de ezekkel szerencsére nem nekem kell dealelnem.

2022. jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat
2022. jan. 23. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!