Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetek pozitív hatássa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek pozitív hatással a barátomra?

Figyelt kérdés

Vagyis azt szeretném kérdezni hogy hogyan /mivel tudnám a barátomat pozitív értelemben meglepni meg mi az vagy mik azok amikkel közelebb tudnám magamhoz csábítani a barátomat Mármint hogy jobban vonzódjon hozzám sokkal jobban?

Mivel tudnék vonzó lenni számára hogy minél több időt akarjon velem tölteni és tényleg pozitív értelemben meglepni őt akár külső akár belső dolgokkal vagy, bármilyen ötlet



2022. jan. 25. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Hány éves vagy, mióta vagytok együtt? Miért nem akar veled lenni, miből gondolod, hogy nem vonzódik?

Ha együtt vagytok, akkor már elcsábítottad, ha elkezdesz másképp viselkedni, mint eddig, akkor lehet visszájára sülne el az ötleted. Sokkal célravezetőbb lenne, ha megmondanád neki, hogy szeretnél vele több időt eltölteni.

2022. jan. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A probléma az, hogy nem mi vagyunk együtt a barátoddal így nem tudhatjuk.


Tudom meglepő a válaszom....

2022. jan. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miket szeret?
2022. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

Én csak a saját páromból tudok kiindulni.

Külsőre: mindig hamgsúlyozza hogy úgy szeret amilyen vagyok. De pl nagyon szereti ha szoknyában vagyok( nem a minire kell gondolni), vagy ha pirosat veszek fel. Eszem ágában nem jut pl fogyózni hogy jobban tetszek neki. ( ő ezt úgy fejezte ki hogy szereti ha egy nő meg van elégedve magával, és nem mindig csak az elégedetlenséget hallja)

Belső: az ő szavaival élve. Szereti azt hogy nőiesen viselkedek. Kedveskedek neki, de közben nem váltok át pótanyu szerepbe. Amióta együtt vagyunk sose emeltem fel a hangom, hanem érthetően a tudtára adom finoman ha valami nekem nem tetszik. Nem akarom harapó fogóval kiszedni belőle ha éppen valami baja van, hanem ha el akarja mondani elmondja, ha nem akkor csak ott vagyok neki. Én pl mindig mondom neki hogy menjen nyugodtam a barátaival ha szeretne, ennyi énidő neki is kell. És ezzel hogy nem akarom megkötni, vagy ráerőltetni hogy többet legyen velem, saját maga dönt úgy hogy inkább velem lenne, vagy visz engem is.

2022. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!