Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők.Melyik magyar politikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők.Melyik magyar politikus jön be nektek,mint férfi? Akár külsőre vagy viselkedésre.

Figyelt kérdés
2022. febr. 6. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Orbán Viktor <3
2022. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Német szilárd
2022. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Kocsis Máté tökéletes!
2022. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Fekete Győrön és Toroczkain kívül nem nagyon van vonzó külsejű magyar politikus.

Remélem elég pártatlan választ adtam, nem figyelembe véve hogy merre húzok (balra).

2022. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
1/1 Haha. Ez jó volt. Egyébként a viccet és a politikai antipatiat mellőzve a fiatalabb Orbán Viktor szerintem egy jó kiállásu, jóképű férfi volt. Első miniszterelnoksege és a kétezres évek első felében odafigyelt magára. Napjainkban már a látszatra sem ad. Arról nem tehet, hogy őszülni kezdett, hisz az idő rajta is meglatszik. Viszont az ország első emberehez méltatlanul el van hízva. Ez undorító. Ami pedig a jellemét illeti...Inkább hagyjuk. Szerintem Márki-Zay sem néz ki rosszul.
2022. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Jakab Péter nem rossz
2022. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Igaz nem aktív, de Vona Gábor.
2022. febr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Jakab Péter, Karácsony Gergely és Vona Gábor szerintem jól néznek ki és ezt viccen kívül mondom!

Viszont idősek hozzám és foglaltak, szóval semmi indíttatásom nincs rájuk hajtani.

2022. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Nekem jópár évvel ezelőtt tetszett Bajnai Gordon (de mint ember/politikus egyáltalán nem volt szimpi sosem).


Amúgy nagyon taszítóak a politikusok, a legtöbb gerinctelen, és olyan vastag bőr van a képükön, hogy hányingert kap az ember.

2022. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Borkai Zsolt

Vona Gábor

2022. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!