Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szeret, akkor miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret, akkor miért a másik lánnyal van?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy fiú akivel régen majdnem összejöttünk, viszont én nagyon megbántottam mivel a munkát választottam helyette. Neki azóta új párkapcsolata lett. Pár napja viszont írt, nosztalgiázott hogy mennyire jó volt velem, azt mondta hogy mindig csinos voltam stb szóval bókolt. Még mindig érzek iránta valamit és azt hittem hogy ő is viszont azóta nem írt és a lánnyal ma közös képet is rakott ki a facebookra. Úgy köszönt el tőlem hogy “mindenképp beszélünk még, jó éjszakát”. Annyira kedves volt és azt hittem hogy tényleg érez még irántam valamit. Félre ne értsétek nem ártanék annak a másik lánynak ezért nem is írok neki magamtól, az pedig ki van zárva hogy én legyek a harmadik a kapcsolatban… Szerintetek miért csinálja ezt?

2022. febr. 6. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem szeret! A bugyidat viszont levenné.
2022. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Át lettél baszva kiscsillag
2022. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Azért belógatná na.
2022. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vonzodik hozzád, de lelkileg nem szeret.

Csak a testiség kellene neki belőled, de a lelked nem :( sajnálom.


Viszont ritka nő vagy, a legtöbb csajt hidegen hagyja hogy a pasinak van nője vagy sem, és akkor is irogat neki amikor a másik nővel van, mert a legtöbb csajt tényleg ridegen hagyja más nők érzései vagy bármi ami más nőkhöz kapcsolodik.


Mivel emberileg ilyen vagy, lépj túl rajta ő nem érdemel meg téged, mert szeretőnek fixen akarna téged, vagy egy stabilnak ha ezzel a csajjal még se jön össze semmi akkor te hozzád futna. Igy mint csaj, a másiknak ennél jobbat találsz.

2022. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"majdnem összejöttünk"

A majdnem elég.

Most már legyen boldog mással.

2022. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Helyesbítek, a majdnem nem elég.

5-ös voltam.

2022. febr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge jellem. Lehet, hogy tenyleg odavan erted, de a baratnovel kenyelmesen van, hol kikacsintgat, hol engedi, hogy rovidre engedjek a porazt. Semmi jot nem nezek ki, akkor sem, ha amugy rad sokat gondol.
2022. febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet akkor csinálnak a pasik, ha téged akart, nem kapott meg, lett egy nője, ezzel értékesebbnek érzi magát előtted, majd bepróbálkozott nálad, hátha...

Na most vagy tényleg szeret és gondolta tesz egy utolsó lépést, hátha összejöttök, ha nem, akkor kénytelen a kevésbé szeretett nővel maradni.

Nem léptél, felvállalta a nőjét fb on.

2022. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!