Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket zavara, ha csak szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavara, ha csak szex közben csókolóznátok, de akkor sem mindig?

Figyelt kérdés

Az én barátom nem az a csókolózós típus, eleve csak szexnél csókol meg, de akkor sem mindig. Ha pl. reggel szeretkezünk, és még nem mostunk fogat, nem szokott, ami érthető is, viszont máskor azért igényelném.

Titeket is zavarna, vagy felfújom? Hogyan beszéljek vele erről? Ráerőltetni nem akarom, meg hogy kényszer legyen neki, de nekem hiányzik.


2022. febr. 9. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

beszélj vele, de ne követelőző módon


én sem vagyok csókolózós típus mégis néha igénylem

én inkább puszit szeretek adni, bár szájra pont kevésbé

2022. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Exem volt ilyen. Soha nem volt nyelves csók csak szájrapuszi. Nálunk szex közben is tabu volt a nyelves. Nem fogod tudni ráerőltetni. Annál inkább fogja mégjobban elutasítani.

Borzasztóan hiányzott nekem is. Szerencsére a mostani párom, pomt az ellentéte, és sokszor teljesen spontán megcsókol.

2022. febr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha puszit adna amúgy is, csak a nyelves csókot nem igényli annyira, az nem zavarna. Na jó, talán egy kapcsolat kezdeti fázisában, mert akkor én még jobban igénylem, de később már nem zavarna, ha ő nem az a csókolózós típus és ha máshogy kimutatja a szeretetét, akkor nem csinálnék belőle gondot.
2022. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem hiányzik a csók találnék rá alkalmakat hogy csókolozzunk.


Amugy buliban vagy romantikus helyeken jön csak rám is.

Otthon egy film alatt pl nekem sw jut eszembe.

2022. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Puszit szokott adni sokszor, de azért jó lenne, ha néha meg is csókolna. Amikor meg szex közben sem csókolózunk, nekem az nagyon lehangoló
2022. febr. 9. 12:55
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Teljesen megérteném, alapvetően nem egy nagy szám (mielőtt érkeznének a szokásos támadások, volt már benne részem, még régebben), kicsit undi is. Ha valaki nem bírja, az később sem fogja bírni.


Esetleg fogmosással egybekötött, fertőtlenítős nagyöblítés után, feltéve ha az illető is eljár időnként fogkövét eltávolítani, és mindennapos használatra van nála is a fogselyem és nem csak dísznek.


Gusztustalan belegondolni, hogy amikor páran "spontán" csinálják, akkor esetlen fogközbe ragadt ételmaradék így diszkréten átcsúszik, "édes-szaftos" lesz az előtte elfogyasztott szalontüdőtől, beleböfög a másik a szájába, kinyalja a rágót a másik arcából (régen volt ilyen reklám, hogy 1 rágó végigment így 10 emberen - fúúúúúúúj, ez legalább olyan undorító, mint a sperma vaníliasodóként felhasználása)


Úgyhogy ez a része sosem hiányzott és sosem fog hiányozni.

2022. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tedd a csókot kívanatossá neki
2022. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem biztosan nagyon zavaró lenne, mert imádok csókolózni. Reggel ébredés után pl gyorsan fogatmosok, és intimfürdés, aztán megvárom míg barátom is, és vissza az ágyba szexelni. Erotikus csókok nélkül nem is szex a szex.


Szoktad szex előtt vörösre rúzsozni a szád? A barátom attól teljesen beindul.

2022. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alessandro10 ***** válasza:

Elmondod neki,hogy szeretnél vele több csókot, olyan igazit.

Ennyit kell tenned.

Mert hiányzik Neked a jó csók és Te úgy boldogabbnak éreznéd magad.

2022. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9.


Megsértődhet, ha előtte a kérdésben szereplő figura elküldi fogmosás/tisztogató öblítésre?

2022. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!