Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetovált nők.Volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetovált nők.Volt már olyan veletek, hogy elutasítást kaptatok,a tetkók miatt? Nem tetszett a férfinak.Magamból indulok ki,én sem rajongók az ilyen típusú nőkért. Mondjuk,utánam sem rajonganak a nők.

Figyelt kérdés
2022. febr. 9. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel az átlagos kinézet nem jön be, így magamnak valót keresek eleve.
2022. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs pasi aki barmilyen oknal fogva is elutasitana egy nőt.
2022. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég sok tetoválásom van és nem is diszkrét helyen, de sosem utasított el senkit.

Sőt, a tetoválás miatt mindig többen figyeltek fel rám és próbáltak velem megismerkedni.

Semmilyen negatív tapasztalatom nincs .

2022. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan sosem volt, hogy össze akartam volna valakivel jönni és a tetoválásaim miatt elutasított. Nekem a sima kezdeti szimpátiánál sokkal több kell ahhoz, hogy akarjak valakitől bármit, így el se tudom képzelni, hogy ilyen lenne, mert alapból el se jutnánk eddig a szintig. Szerintem teljesen rendben van, ha emiatt valaki nem akar velem ismerkedni, az ő dolga, hogy milyen szempontok alapján keres társat.

Kaptam már kéretlen megjegyzéseket, beszólásokat idegen férfiaktól, leszarom őket, de számomra érthetetlen ez a fajta tahóság. Az ilyen "kár érted, pedig jó csaj lennél a firkáid nélkül" típusú dolgokra gondolok. Ha nem tetszik neki valami, minek jön oda és minek pofázik? Én sem megyek oda vadidegenekhez, hogy elmondjam nekik, hogy pl. nem tetszik a hajuk/ruhájuk/ vagy hogy hülyén áll a szemüvegük. Aztán amikor kiröhögöm, még neki áll feljebb :D Nagyon ritkán volt ilyen, de a mai napig nem értem mi értelme volt :D

2022. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem utasított el. Pedig nekem csak nyáron látszanak, amúgy takarja a ruha, szóval elsőre sokan nem is gondolják, hogy vannak tetoválásaim. Inkább pozitív visszajelzést szoktam kapni, hogy nem is hitték volna, hogy ilyen bevállalós vagyok.
2022. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt ilyesmi.
2022. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valami anarchista jel van rajta akkor elfogadom vagy birodalmi sas. C. F fekete metál lovag
2022. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!