Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek ebben a bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a bonyolult helyzetben?

Figyelt kérdés

A szituáció az, hogy van egy nagyon jó barátom, akit elég régóta ismerek, és nagyon sok időt töltünk együtt. Mindketten párkapcsolatban vagyunk évek óta, viszont az utóbbi pár hónapban teljesen belehabarodtam.

Kezdetben csak azt hittem fellángolás, és majd idővel elmúlik. Próbáltam több programot szervezni a párommal, egy kicsit felpezsdíteni a kapcsolatunkat, de állandóan csak a másik srácon járt az eszem. A párommal igazából semmi baj sincs,bármennyire próbálom szeretni már úgy érzem nem tudom. Nem érdemli azt meg hogy vele legyek, miközben másra gondolok, ezért muszáj leszek véget vetni a kapcsolatunknak.

A srácban szinte minden megvan, ami úgyérzem hogy hiányzik a páromból. Rengeteg közös témánk van, értjük egymás humorát, sokszor órákig tudunk beszélgetni. A barátnőjével távkapcsolatban vannak, havonta 2x látják egymást, és mondta is hogy ez nem az igazi így, mivel egyáltalán nincsenek közös terveik a jövőre nézve. Kicsit olyan mintha már csak kényelemből lennének együtt.

Vannak olyan pillanatok mikor úgy érzem hogy ő is hasonlóan érez mint én. Néha tesz erre utaló jeleket, de néha olyan mintha egyáltalán nem érdekelném. Van hogy többször érdeklődik felőlem, de valamikor csak elolvassa az üzenetem, majd csak napokkal később válaszol.

Mit tennétek a helyzetemben? :(

22/l



2022. febr. 17. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Szakítanék a párommal is és őt is békénhagynám, hogy regenerálódni tudjak lelkileg.
2022. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp szakítanék a párommal, mert már nem tudom szeretni

másrészt én nem adnám fel a dolgot a másik sráccal, ha tényleg úgy érzem, hogy részéről is megvan a nyitottság, és nem feltétlen várnám meg, míg véget vet a nem túl jó állapotban levő párkapcsolatának.

2022. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Néha tesz erre utaló jeleket..."


milyen jelek?

2022. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Pl kiirja bonyolult kapcsolatban?
2022. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy hozza neked a nagy Ő feliratos kolàt?
2022. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
A végén mindent letagad majd te meg a két szék közt a pad alatt leszel..azt mondja félreértetted a jeleit
2022. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és meghiv az esküvőjükre mert vele passzol szeretnek utazgatni stb
2022. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez mitől bonyolult helyzet?
2022. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fiatalok vagytok, ilyenkor a változás nagyon gyors tud lenni. Én a helyedben felvetném a barátnak, hogy mi lenne, ha járnánk. Ha azt mondja, hogy jó, akkor dobd ki a pasidat és gyere össze vele. Ha azt mondja, hogy nem jó, akkor soha többé ne beszélj a fiú barátoddal.


Utána gondold végig, hogy a jelenlegi pároddal való kapcsolat menthető-e. Ha igen, tegyél érte. Ha nem, szakíts vele. Lehetőleg ne mondd el, hogy másba szerettél bele, ráadásul egy fiú barátodba, akivel a találkozóitok ellen nyilván sosem szólt. Ha rákerdez, akkor persze ne hazudj, de az ilyenek csak aláássák az emberek bizalmát, amit a következő nőin fog leverni.

2022. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!