Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Egyetemista lány vagyok és az a problémám, hogy szerelmes lettem az egyik csoporttársamba, akivel minden nap találkozok

Figyelt kérdés
Ő is úgy viselkedik velem mintha hasonlóan érezne. Mivel egy barátitársaságban vagyunk nem hoztuk még fel ezt a témát, de a mostani helyzet felőröl teljesen. Szerintetek megpróbáljam vele ezt a helyzetet megbeszélni vagy inkább várjak hátha elmúlik a fellángolás?

2022. febr. 17. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

En 10 évesen is okosabb voltam jesszus.


Bandazol haverkodsz vele esetleg egyutt edzetek vagy kávéztok jelzed h nincs baratod vagy sz.r a kapcsolatod milyennek szeretnéd látni a szerelmed/barátod erre ha ő reagál hogy de ezek a dolgok amik neked kellenek meg vannak benne, már jo jel, ha beakar nalad vágodni neked megfelelni jo jel, ha azt kezdi ecsetelni hogy neki teljesem más fontos egy társban mint neked egy társban rossz jel, ezek a dolgok a sok bandázás beszelgetés alatt szépen kiforrnak addig hogy elkezd e nyomulni vagy le se fog sz.rni.

2022. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

* ha azt kezdi ecsetelni hogy neki teljesen más dolgok fontosak egy társban mint neked egy társban, az rossz jel


Millio interakcio, (leejtesz vmit felveszi e, leveszi e a kabatodrol egy szél odafujt falevelet vagy eszre se veszi stb)verbalis nonverbalis kommunikacioval alakul ki minden

2022. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazából pár hónapja szóba jött futólag, de azt mondta szerinte nem kéne mivel egy társaság vagyunk. Viszont azóta sokkal jobban közeledik, úgy viselkedik velem, mint mással nem. Emiatt a beszélgetés miatt nem tudom mit tegyek. Félek, hogy elveszítem, mint barátot.
2022. febr. 17. 16:39
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
beszélni kell, őszintén és tabuk nélkül, a szátok nem csak evésre és szopásra való.
2022. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

ha emiatt eltávolódik tőled baráti minőségében, akkor nem is kár érte, akkor fake friend volt, nem true.


de legyen már eszed, szembesítsd azzal, h. úgy érzékeled, másképp viselkedik veled...

2022. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy beszélnem kéne velem csak tényleg félek, hogy elveszítem és persze a visszautasítástól is, hiába viselkedik úgy ahogy.
2022. febr. 17. 16:46
 7/14 A kérdező kommentje:
*vele
2022. febr. 17. 16:47
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem.letámadni kell a te erzelmeiddel.

Kerdezni hogy áll a párkqpcsolatokkal mik a tervei celjai mi az ideálja milyen az élete mi teszi ki mi mozgatja milyen hobby mennyi szabadideje van meg ugy amblokk egyaltalan szivesen van e veled van e közös pontotok törzshelyetek stb

2022. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*nem letámadni
2022. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazából kb minden nap együtt vagyunk, mivel nagyon sok közös óránk van és egy a társaság. Tudom, hogy belsőre klappolunk, mert sokat beszéltünk már, sok mindenben egyet értünk.
2022. febr. 17. 16:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!