Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom?

Figyelt kérdés

A héten alig beszélt velem.

Azt mondta hogy gyengültek az érzései irántam ês már egy hónapja.

Nem szólt nekem egy szót sem, úgy tunt hogy minden rendben van..

És ez nagyon váratlanul ért.

Megbeszéltük valamennyire de mindig terelte a témát.

A kommunikációval vannak problémáink erre jutottunk.

Aznap nálam is aludt minden jónak tűnt. De nem értem ezt a hirtelen változást a semmiből.

Más nő lenne a háttérben?

Eljöttem egy másik városba dolgozni a hétvégére.

Felhívtam és mondtam neki hogy beszéljük át a dolgot jobban mert lezáratlannak érzem.

És azt mondta hogy mindenképp csak majd ha hazajövök, hogy tudjak a munkára koncentrálni.

Lassan 3 eve vagyunk egyutt.

Nem merek belegondolni hogy megcsal. Mert ilyen hirtelen nem változik senkinek az erzese a masik irant. Lehet ez egy kifogas lenne arra hogy van valaki más neki?

Nagyon szeretem és nem szeretném ha szakítanánk..



2022. febr. 19. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
a szád nemcsak evésre meg szopásra van, tehát nyisd ki, és beszélj vele...
2022. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

"nem szeretném ha szakítanánk"


Tök mindegy mit szeretnél, ha a másik nem azt. Nem csettintésre történt, elmondta hogy már egy hónapja benne van ez, ami valószínűleg még régebbre visszanyúlik.


Azért tűnik annak, mert eddig nem volt jele, eltakarta és nem is beszélt róla. Ez olyan mint mikor valaki bejelenti hogy szakítani akar és a másik hirtelennek érzi, közben a szakító fél már hetek, akár hónapok óta rágódott rajta mire döntést hozott.


Nem kell egyből megcsalásra gondolni, sőt. Vígan csalna tovább ha eddig is azt tette és ráadásul még észre se vetted. Kétlem hogy erről lenne szó.

2022. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ilyen hirtelen nem változik senkinek az erzese a masik irant."


erről kérdezd meg a barátnőidet is :)

2022. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ez párkapcsolati problémák topic, szó nincs itt szerelemről!
2022. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!