Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem gondolok rá egésznap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roadkill kérdése:

Ha nem gondolok rá egésznap attól még szeretem,nem?

Figyelt kérdés
Szép jó napot\estét ki mikor olvassa.3 éve kapcsolatban vagyok a barátnőmmel és ő sokszor felemlegetti hogy egésznap az eszébe jártam,ha tőllem kérdi hát nekem is sokszor eszembe járkál hogy mit csinálhat és hasonló de nem egész nap és elgondolkoztam hogy ettől még nem tűnök úgy mintha nem szeretném,ugye?Mellesleg távkapcsolat ha ez számít valamit.További szép napot,estét és előre is köszönöm a válaszokat.

2022. febr. 23. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Persze, aki egész nap rád gondol az kapcsolatfüggő, és nincs saját élete. Szerintem csak képletesen érti. (remélhetőleg)
2022. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is remélem,de néha nagyon elgondolkozok mert mondja hogy nem tud haladni az egyetemi dolgaival és a többivel mert csak arra gondol hogy milyen lesz majd velem megint meg a többi,vagy hogy nem tud haladni mert rám gondol folyamatban,ez normális?
2022. febr. 23. 18:08
 3/14 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat, és tőlünk kérdezed, hogy szereted-e?

Ez szerintem semmilyen kapcsolat.

2022. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mármint szeretem hát tűzbe mennék érte ha kell,csak már megint hülyén fogalmazok,na szeretni szeretem de elgondolkoztam azon hogy mások akik szerelmesek azok is egésznap egymásra gondolnak vagy csak hébe hóba hogy most úgy melyik a normális,mert attól még hogy nem gondolok rá egésznap attól még szeretem,nem?Mert na kaptam már meg egyik ismerőstől hogy ha nem gondolok rá egésznap nem is szeretem
2022. febr. 23. 18:12
 5/14 anonim ***** válasza:

4-es Ez butaság az ismerősödtől, 3 éve vagytok együtt, nem 3 hónapja. Ez már nem az izgulás korszaka, hogy gondol -e rám, vajon fog -e írni, mikor fogtok találkozni stb. Mindent meg tudtok beszélni, tudjátok egymás érzéseit, de a programját is.

A barátnőddel milyen gyakran találkoztok, mennyi időt töltötök együtt, mivel foglalkoztok, mennyire messze laktok? Az lehet probléma, ha 1-2 havonta tudtok találkozni, akkor nem csoda, ha ilyen gondolatai vannak, de akkor ezt kapcsolatnak nem nevezném.

2022. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mikor hogy amúgy,szóval van mikor 1 hónapban 2x is tudunk találkozni akár 1 hétre is de van mikor 2 hónap szünet van.Kb 160 km-re lakunk egymástól,én dolgozok 8 órában,ő meg egyetemista
2022. febr. 23. 18:46
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Remélem, hogy ez kapcsolat nem így kezdődött, mert ha igen, akkor nagyot fogtok koppanni. Van realitása, hogy összeköltözzetek a közel jövőben, mikor végez, vannak terveitek a jövőre, hány évesek vagytok?
2022. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jaj nem így kezdődött persze,mikor kapcsolatba léptünk akkor majdnem minden hétvégén volt hogy találkoztunk csak mióta egyetemista lett azóta kevesebb időnk van az utazásra,persze vannak tervek és igen van neki realitása még ha csak egy kis albérlet is lesz az de lesz :) Én 23 ő 20
2022. febr. 23. 19:09
 9/14 anonim ***** válasza:
Borzasztóan fiatalok vagytok, most kezdte az egyetemet, a vége még nagyon messze van. Ezek szerint magányos ezért ábrándozik, a vágyakozása nem rólad szól.
2022. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát lehet igazad van,mert sajnos barátok terén sincs a helyzet magaslatán szegény...szóval úgy nagyon nincsen neki ismerőse.Vagy lehet valamire céloztál amit miharabb ésszre kellene venem?Ha kérhetem kifejted hogy értetted hogy nem rólam szól a vágyakozás.
2022. febr. 23. 19:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!