Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jelent valamit hogy beszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit hogy beszel meg az exevel?

Figyelt kérdés
Fiu akivel randizgatok mar szintenmintha egyutt lennenk, elmondott mar sok mindent h komolyan gondolja velem, szerrt stb viszont volt szo nyilvan elozo kpcsolatokrol es mondta h neki rosszul veguodott elozo de kiderult kost h megis beszelnek neha es ez nekem furcsa.. es nem tul jo. Velrmenyek?

2022. febr. 27. 15:31
1 2 3
 1/29 Dazai válasza:
100%
Nemtudja elengedni, megszokás, sok oka lehet.
2022. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jelent. Valamelyikőjük, vagy mind a ketten még kötődnek. Ezek szerint az a rossz nem fájt eléggé.
2022. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Akkor nekem kell elengednem..:(?
2022. febr. 27. 15:42
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Minimum vedd fenttartásokkal a közeledését! A helyedben rákérdeznék (személyesen, hogy lásd az arcát), hogy miért beszélgetnek.
2022. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Uzenetben irtam le neki ezt a bajomat (reszben azert is h legyen kis ideje gondolkozni) de csak egy szo volt a valasz es nem kaptam sem megerositest sem tagadast. Ami nem tudom h amiatt lehetett h o azt hiszi ez engem csak ennyire erdekel h azt mondtam akkor ez nekem ennyi vagy mert elotte mar egy kisse romlott volt a hangulat es most “hiszti “ ido van vagy tenyleg ez az igazsag h valami meg ott van..

Ez a kozeledes mar azert egeszen komolynak szamitott pedig

Egyebkent kis hattersztori meg hogy nem beszeltek majd matcheltek tinderen aztan megint beszeltek nem tudom pontosan es h : neha ha van valamibkerdes vagy ilyesmi akkor beszelnek elmondasok szerint bar aztem ez lehet folyamatos

2022. febr. 27. 15:59
 6/29 anonim ***** válasza:
Ez átalakuljat arra hogy rad fog fokuszálni
2022. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kene tennem
2022. febr. 27. 16:09
 8/29 anonim ***** válasza:
54%

Legyél az életében tuti nő akinek örülhet hogy vele van.


Ez egy folyamat. Minel jobban beépulsz az életébe annal fontosabb leszel

2022. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Ez meg sulhet ki jol akkor es van esely h jo legyen?

Es en legyek az egyeduli neki..


Egyebkent nem tiltanam alap esetben meg nem zavarna ha normalis korulmenyekben neha veletlenul beszelne exevel, nekem is van olyan akivel ha kell akk ismeros modjara szot valtunk de soha nem beszelgetunk igy kulon

De ugy ezzel a hatterrel zavar mert azt erzem van ott meg valami

De akkor mentheto lehet?

Koszonom a biztatast , segit

2022. febr. 27. 16:59
 10/29 anonim ***** válasza:
44%

Csak azzal kell vigyázni, mert vannak olyanok, akiknek csak szakitás UTÁN esik le hogy de téged szeret. Az ilyenek hajlamosak csak sirni folytan az ex után (aki nincs ugye), meg az online "elérhetetlensegek" után



Mert aki meg MELLETTÜK van azt észre sem veszik. Csak akkor amikor az lelép,meg már csak online van.


Vannak ilyen ferfiak 40 felett is akik még mindig csak azt értekelik aki nincs.


Ha ilyen tipus a párod, az übergáz. Majd téged is zaklat mikor már túl léptél rajta, melletted meg az exe az isten, aki már túp lépett rajta.



Ha viszont az a típus aki kapcsolatBAN is szereti megbecsüli észreveszi a saját párját, az kell csak megbecsülni is.

Az nem akkor sír amikor szakitasz, hanem a kapcsolatban "sír" és bizonyít.


Ha szereted stb adhatsz neki időt ahhoz hogy a fokusza rád terelődjön, aztán majd kiismered melyik típus ő.

2022. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!