Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lett az első kapcsolatodban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett az első kapcsolatodban lévő személlyel?

Figyelt kérdés

Tehát: első (komolyabb) kapcsolatod, ahol vagy te vagy a másik szakított.

Mi lett az illetővel? Esetleg tanult a hibáiból? Láttad esetleg merre felé ment az élete?

Pár év távlatában hogyan tekintesz rá vissza?



2022. márc. 3. 15:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Megcsalt, aztán a következő párját is, aztán teherbe ejtette a harmadikat, akit elvett, ha már így alakult. 😂 Tiszta cirkusz az egész.
2022. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

Hozzáment egy kamionoshoz, meghízott vagy 30-40 kg, van 4 gyerekük, mikor egyszer hazautaztam és megláttam elsőnek meg sem ismertem.

utána jött a felismerés, aztaaaaqrva veled meg mi történt?

2022. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudok róla semmit, nagyon régen volt. Így utólag belátom, hogy én voltam a hibás, többé-kevésbé tanultam is belőle. Sokáig gyűlöltem, mert rettenetesen fájt a szakítás. Ma már teljesen közömbös, nem is gondolok rá.

N

2022. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Első komoly pénzre ment(a hátterem miatt járt csak velem én meg szép szerelemnek hittem 4 év együtt)aztán csajozott mellettem, arra mentünk rá.


Azóta is vállalkozó, jól kereső nők a célpontjai.

Megjátsza a komoly hű szerető társat csak ill az is, amíg érdeke van benne.

2022. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Volt utánam kb. 2 évig egy barátnője. Aztán szakítottak, és a következő barátnőjét pár év ismeretség után feleségül vette.


Született három fiuk kis korkülönbséggel, és most kb. fél éve egy kislányuk is.


"Pár év távlatában hogyan tekintesz rá vissza?"


Pár év távlatából is szeretettel, jó érzésekkel, és most, jóval több mint pár év után is ugyanígy.


(Öt évig voltunk együtt, nagyon szép kapcsolatunk volt, nekem első szerelem, egyetemi évfolyamtárs.)


Azt az egyet nagyon furcsa látni élőben is és fotókon is, hogy mennyire meghízott, pedig egy sportos, jó fizikumú férfi volt, akinek nagyon nem áll jó szerintem a plusz 25-30 kg súlyfelesleg, amit azóta felszedett, és nagyon előnytelennek látom azt is, ahogyan az arcvonásai is teljesen megváltoztak tőle.


Bennem még mindig az a kép él róla, hogy egy jó testű, sportos, jóképű férfi, akinek fontos a testmozgás - most meg nagyon más képet mutat.


De szerintem boldog családapa, jó fej lehet férjként és apaként is.

2022. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán beszélünk, kb félévente-évente. Az előző barátnőit csalta, úgy látom, a mostanit (egyelőre?) őszintén szereti.
2022. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Laylah ***** válasza:
100%
Ugyanott dolgozik, ahol 14 évvel ezelőtt, testileg tönkremegy bele, de nem vált. Volt egy hosszú élettársi kapcsolata, de már 1-2 éve tuti, hogy egyedül van, saját kis portáján a borsodi faluvilágban.
2022. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Fogalmam sincs mi van vele. Nem is érdekel. Rég volt.
2022. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

2005-ben szakított velem a barátom, akkor láttam őt utoljára. Utána még egyszer felhívott engem, de nekem igazából baromi kínos volt. Egyszer én hívtam őt, a segítségére lett volna szükségem. Szakításkor esküdözött, hogy barátok maradunk és csak egy szavamba kerül, ha bármire szükségem van, ott lesz mellettem. Mondanom se kell, hogy nem segített. Aztán a szakítás után kb.1 évvel írt sms-t, hogy találkozzunk. Akkor én megkértem, hogy ezt itt hagyjuk abba. Nekem szép emlék az együtt töltött idő, nem akarok belerondítani. Elég volt őt egyszer kihevernem, és már boldog vagyok mással. Azóta nem tudom, mi van vele. Ha ilyesmi kérdést olvasok, eszembe jut, de amúgy nem érdekel.

Nem gondolom, hogy bármelyikünk is hibázott volna. Egyszerűen mást gondoltunk arról, hogyan működik egy egészséges párkapcsolat. Ő azt gondolta, hogy a nő a férfi tulajdona. Én meg úgy gondoltam, hogy egyenrangú társaknak kellene lennünk. Igazi hormonvezérelt tiniszerelem volt, heves, tüzes, szenvedélyes. De nem volt jövője.

2022. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Távkapcsolatban él egy határon túli magyar lánnyal. Remélem boldog, de nem hiszem.
2022. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!