Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

Viszonzatlan szerelemről van szó, elszalasztottam egy lehetőséget, amivel most élnék, de már nem lehet. Nekem több idő kell az érzelmek kialakulásához, mint amennyit elvártak volna tőlem.

Nem szeretnék már az illetővel foglalkozni, mert tudom, hogy már nem engem akar, de mégis ha ír (mert legjobb barátjának tart mint férfi-nő barátság) azonnal válaszolok, nézem hogy mikor van fent, reggel-este rá gondolok.

Próbáltam másokkal ismerkedni, de mostanában az sem sikeres, valahogy nem tudtam még beletolani a Nagy Őbe, pedig már szeretnék valakit.



2022. márc. 15. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Egy nagyon kicsikét talán "hasonló cipőben" vagyok én is.


Azzal a különbséggel, hogy ez nem viszonzatlan szerelem. (Nálam is érzelmeket várnak el, és nem működik minden azonnal persze.)


Én is kerülném az illetőt, de egyelőre kivárok - próbálom elhinni, hogy akad más is, aki segíthet rajta kívül a helyzetemen.


A mi esetünkben a másik csak akkor ír magától, ha van újabb "témakifejtés" konkrétumokkal.


Én nem szeretnék mindenáron "Nagy Őt". Szerintem nem létezik, csak hiú ábránd/álomvilág csupán.

2022. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elcsesztétek, ez nem barátság, akkor kellett volna megszakítani minden kapcsolatot, amikor kiderült, hogy nem viszonzod az érzelmeit. Mondd meg neki, hogy elkezdtél érezni iránta, kezdjen vele valamit, ha elutasít felejtsétek el egymást!
2022. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ő ilyen szinten képben van a mindennapjaidban addig nem is fogsz tudni továbblépni.
2022. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy te többet érzel iránta és így nem tudsz csak a barátja lenni. Amíg tartjátok a kapcsolatot, addig nem fogsz tudni továbblépni (vagy nagyon nagyon nehezen).
2022. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Játssz nyílt lapokkal, könnyebb a lezárás!
2022. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatban maradsz vele, úgy nem fog menni. Ha nem maradsz, még akkor sem.
2022. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#1 Ha nem viszonzatlan a szerelem, akkor meg miért kerülöd?Ennek nem sok értelme van. Meg mire vársz? Elég zavaros, amit írtál, én a helyedben hagynám, ennél jobbat érdemel, bárki is az illető….
2022. márc. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok, rosszul fogalmaztam.


Nem viszonzatlan SZIMPÁTIA, ROKONSZENV (néha úgy tűnik, mintha komolyabban "áradozna" rólam, "rajongana" értem és jobban "megbízna" bennem, mint másokban, akiket eddig ismert.)


Ezt a plusz bizalmat úgy értem, hogy a fiáról való gondoskodást, APAI kötelességeivel kapcsolatos tennivalókat néha megbeszéli velem.


De ez tényleg nem szerelem, mert nemcsak a szexet utasítja el, hanem pl. a közös táncot is... elsősorban HIVATALI ismeretség, kevésbé magánjellegű.


Köszönöm, hogy észrevételt kedves 7-es válaszoló!


Annyira nem vagyunk egymásnak mégsem az esetei, hogy komolyabbra forduljon közöttünk bármi is...

2022. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!