Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez tényleg létezhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tényleg létezhet így?

Figyelt kérdés

A mostani párommal 3 hónapja vagyunk együtt, egyikünknek sincs az a nagy baráti társasága, de vannak egy páran, mar ismerjük is egymás barátait, egy kivétellel. Páromnak van egy nála 5 évvel fiatalabb legjobb barátja, egy lány. Én sose voltam féltékeny, sose mondom meg mit csináljon mikor kivel, hogy. De a holnapi napunkat is azért mondta le mert vele találkozik, és elég sokat. Persze létezhet fiú lány barátság, de a párom szerelmes is volt a lányba nagyon sokáig. Be is vallotta neki anno, de a lány visszautasította. Nem tudom hogy megcsalna e, nem hiszem, de szerintem ez így nem barátság, csak feltepi a sebeket, és ha már ez miatt a mi programunkat mondja le, azt se érzem teljesen korrektnek.


Vajon így tényleg lehet baratsag?


Egyik exemmel se vagyok joba, de volt akit meg utána hónapokig szerettem, pont ezért.



2022. márc. 26. 16:28
 1/7 A kérdező kommentje:
20-21 évesek vagyunk
2022. márc. 26. 16:29
 2/7 anonim ***** válasza:

Barátom nem engedi hogy masnemuekkel barátkozzam, ő sem teszi. Max kollegai vannak csak nők.


Rola en igy tudom azt hogy neki ha lanybaratja lenne az nem szimpla baratsag lenne.


Ergo ha a parod nem feltekeny ha neked fiubaratod van, akkor neki lehet hogy tenyleg szimpla baratsagrol szol lannyal. Mert akkor neki ez norma.

2022. márc. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk en sose mondanám meg neki, hogy ne baratkozzon vele mert elvileg pisis koruk óta barátok, meg a lány sose volt bele szerelmes, persze neki nyilvan jó.


Nincsenek fiú barátaim, és nem azért mert nem engedné, akkor dobnam is, hanem mert egyszerűen az osszes akivel eddig joba voltam vagy ő érzett többet vagy en, és elszakadtunk egymástól miután a másik megmondta hogy o csak barátként tekint rá.


Vannak srácok az egyetemen akikkel joba vagyok de nem vagyunk batatok

2022. márc. 26. 16:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát lemondja a közös programotokat, hogy egy 16 éves iskolással töltse az idejét. Instant szakítás.
2022. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt barátnőm a kapcsolatunk alatt is csinált programokat a "legjobb barátjával". Aztán össze is jöttek.
2022. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lapat. Te egy potlek vagy a szamara.
2022. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem.

Jól érzed, nem oké.

A legjobb fiú barátomnak, aki halálos szerelmes volt belém, most van barátnője. Hidd el, kettő percet nem agyalna, hogy elhagyja azt a lányt, ha azt szeretném. És igazán ezt nem is tagadja. Pedig szereti egyébként, de örökre én maradok a nagy szerelem akit nem kapott meg.

2022. márc. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!