Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szerelmes vagyok a bátyám exébe. Hogy zárjam le végképp ezt magamban?

Figyelt kérdés

A bátyám (37) három éve összejött a kérdésben szereplő nővel (28), tavaly szakítottak. Már az első pillanatban megtetszett de mindig tartottam magam ahhoz, hogy testvér/haver nője tabu. Nem is történt semmi azon kívül, hogy belezúgtam. Próbáltam ismerkedni másokkal de mindig mindenkit hozzá hasonlítottam. Jól kijöttünk, egy intelligens, kedves csaj. Bevallom néhányszor akkor mentem hozzájuk (mivel egy idő után összeköltöztek), amikor tudtam nagy az esély rá, hogy a bátyám nincs otthon. Ilyenkor mindig olyan jól eldumáltunk. Ismétlem sosem kezdeményeztem nála sehogy de volt egy pillanat, mintha láttam volna rajta, tudja mit érzek. De úgy viselkedett azután is, mint előtte.

A szakításuk nem lepett meg mert láttam, hogy a bátyám nem becsüli meg ahogy megérdemelné, megcsalta. A szakítás óta eltűnt a lány, nem beszéltem vele én sem.

Mégis, múlt héten szembejött velem az utcán és én megint össze vagyok zavarodva, vagyis még mindig. Csak köszöntünk egymásnak. Nem fogok ráírni mert akármilyen is a bátyám, akkor is ő a testvérem. Inkább tanácsot kérnék, hogy verjem ki a fejemből végleg.



2022. márc. 30. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél van jobb.
2022. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
A tiltott gyümölcs mindig a legédesebb. Engedd el ezt, próbáld meg elterelni a figyelmed és kicsit hagyni a csajozást.
2022. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2022. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

A baráti körömben van rá példa.

Itt fordítva. A báty szeretett bele az öccse exébe. Férfiasan leült vele, elmondta, hogy őszintén szerelmes a lányba, s hogy nem az engedélyét kéri, mivel mindenki szabadon választ, és ők már rég szakítottak. De mielőtt kezdeményezne a lánynál, azt tartotta korrektnek, hogy vele közli.

Az öccse elfogadta. Kezet fogtak, megöleltek egymást. Azóta a báty elvette, van két gyerek, normális a kapcsolatuk az öccsével, aki imádja a két gyereküket, akiknek ő a nagybátyjuk.


Millió példa van.


Ha szerelmes vagy, akkor meg kell találni a korrekt módot.

Ha csak meg akarod szerezni, mert jó csaj, akkor ejtsd. Akkor durva.

2022. márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2: Megfogadom a tanácsod és megpróbálom lekötni magam munkával és hobbikkal, haverokkal. A csajozást is hanyagolni fogom bár amióta láttam ezt a lányt, nincs is kedvem más nőkhöz.


4: Érdekes, azért ez nem mindennapi történet. Nem arról van szó, hogy csak lefeküdnék vele. Igen, nagyon vonzódom hozzá, de már rég rájöttem, hogy ez több. Azonban ez sem számít, tudatosan próbálom elnyomni. Bátyámmal nem volt mindig jó kapcsolatom, évekig nem állt szóba az egész családdal, ez csak az utóbbi pár évben változott meg. Ezt nem boríthatom fel, még akkor sem ha alakulna valami a lány és köztem.

Szóval mindenképp azon vagyok, hogy elmúljon ez az érzés előbb-utóbb.

2022. ápr. 2. 21:57
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem semmi nincs abban, ha elhívod valahova, hisz szakítottak, nem működött a kapcsolat.:)

Az én családomban is volt rá példa, hogy apukám öccse a bátyja volt barátnőjét vette el. Semmilyen veszekedés, vagy neheztelés nem volt köztük emiatt.

Az más lenne, ha még járnának, akkor én is azt mondanám, hogy felejtsd el. De így azt mondom, hogy egy próbát megér.:)

2022. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bàtyâd mit szòl hozzà? Tud ròla? Hogy kezelné? Ismerek egy part nem rég hàzasodtak, most lett gyerekük, boldogok. A nő összejött a bàttyal, az öccsnek nem volt kivetése.

Nem létezik jò és rossz. Van működő képes és nem müködő képes. Ha a csalàdi kötelékeidet nem tépàzza meg, kit érdekelnek a mâsok - idegenek és ismeretlenek- àlltal felàlitott eszement irott vagy iratlan erkölcsi szabàlyok. Beszéld meg tesôddal, aztàn ennyi.

2022. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az írásodból következtetve a bátyád nem szerette igazán azt a lányt. Ilyen esetben, ha pl én nem szeretek valakit nekem aztán tök mindegy lenne kivel jár az adott lány, nem haragudnék rá. Miért haragudnék, ha nem tesz ezzel semmi rosszat. Főleg nem a testvéremre. Szerintem még ha eleinte meg is sértődne rájönne, hogy ő viselkedik hülyén. Szerintem mindenképp beszélj erről a bátyáddal, ha jó köztetek a kapcsolat, akkor felnőtt emberként elvárható tőle, hogy nem parancsolhatsz az érzéseidnek és nem fog ezen fennakadni. Ha tényleg szereted azt a lányt ne hagyd elmenni.
2022. nov. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!