Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ő is èrez irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő is èrez irántam?

Figyelt kérdés
Kb fél éve napi szinten ,non stop,mindenféle időpontokban irogatunk egymásnak az egyik kollégámmal.Mindketten házasok,családosok vagyunk.Erős szexuális vonzalom van köztünk,de nem történt eddig semmi,ès beszéltünk róla, hogy nem is lesz,mert senkinek nem lenne jo utána..Tudom nem szép amit csinálunk.Szinte mindenről beszélünk,bár az esetleges párkapcsolati gondokról nem beszélünk egymásnak(bár lehet, hogy nincs is mit)Amúgy rengeteg fotót küldünk egymásnak,ki mit csinál èpp vagy a gyerekről..stb.Rengeteg szívet kapok.Èn azt èrzem, hogy Telljesen belehabarodtam.Tudom, hogy sosem lehetünk egy pár,de ha szinglik lennénk adnék esèlyt magunknak ès szerintem Ö is.Gondolatban ott van reggel este,meg nèha èjjel is.Vajon ő is így èrezhet?Egy férfi irogatna így ennyi ideje, hogy nincs köztük testiség csak úgy?Létezik, hogy csak játékszer vagyok,vagy lehetnek èrzèsei is?Hogyan tudnám kideríteni?Megkérdezni azért nem szeretném,ès magamat sem elárulni Telljesen.

2022. ápr. 1. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Majd lesz szex is...
2022. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a házason félremenéseknek a kimenetele legalább annyira kiszámítható (-atlan*), mint a résztvevők házassága.
2022. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de te is játékszernek tartod! Megbeszéltétek, hogy ebből nem lesz kapcsolat, mindketten csak a házasságotok mellett akartok egy kis plusz figyelmet kapni.

Miért csinálod ezt magaddal? Tovább is lesz, majd kis tipi-tapi, csók a munkahely eldugott sarkában, vagy autós szex hazafelé... Addig kellene befejezned, amíg nem lesz késő.

2022. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Non-stop írogattok egymásnak fél éve, és még sincs semmi fogalmad róla, hogy miként érez?
2022. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó!De van, szerintem ugyanúgy vagy hasonlóképpen èrezhet.Legalábbis így gondolom,de azért felmerült bennem, hogy mi van ha csak azért hiszem ezt mert èn így belecsavarodtam.Mi van ha nem látok a ködtől..
2022. ápr. 1. 16:35
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Neki teljesen elég a csetelgezés és flörtölgetés. Vannak ilyen pasik akinek igy teljes az élet es az asszony az istennő.
2022. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom se neked kérdező és neki se jó a házassága!
2022. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így van, mindketten éheztek a figyelemre, az újdonság varázsára... Előbb-utóbb szex lesz belőle, abból meg minimum nálad érzelmek.
2022. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
6. Na és az ilyen pasikkal nem fordulhat elő, hogy elszámítják magukat, és egy csetből több lesz?
2022. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!