Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is velem van a probléma?

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok. Gyárban dolgozom és már jó ideje meló után járok edzeni egy munkahelyemhez közeli terembe. Itt ismerkedtem meg úgy egy évvel ezelőtt egy csodálatos és nagyon csinos nővel. Teljesen letaglózott a személyisége a stílusa és persze a külseje is. Először csak beszélgettünk, együtt edzettünk, aztán randira hívtam, ami remekül alakult mert heves csókváltásokkal telt a találkozó utolsó harmada. Második alkalommal már kézen fogva sétáltunk. Harmadik alkalommal felhívott a lakására, ahol életem legcsodásabb szexuális élményét éltem át. Jól alakult minden, végül egy bizonyos idő elteltével, odaköltöztem hozzá és remekül érezzük magunkat. Együtt főzünk, összebújva filmezünk, egymást segítve vásárolunk és sokadik alkalom után is őrületeseket kefélünk.

Családom viszont nagyon ellenzi a kapcsolatomat, mondván nem normális dolog, hogy egy 31 éves férfi nagy szerelemben együtt él egy 52 éves nővel. Szerintük túl nagy a korkülönbség és súlyos hibát követek el. Szüleim tudni sem akarnak a páromról és képtelenek megérteni az érzéseimet. De ha egyszer nagyon boldog vagyok vele, akkor nem mindegy ki mit gondol?



2022. ápr. 4. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolhat a családod, hogy nem lehet a hölgytől gyermeked. Az ő aggodalmuk is megérthető, meg a te szerelmed is
2022. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sok ez a kor külömbség... Leragadsz mellette elmegy a fiatalságod rá.... Nem is értem az ilyen nöket keressen korba magáhozz illőt... Ö már túl van egy csomó mindenen... Ne legyen őnző...
2022. ápr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokan furán néznek az ekkora korkülönbségre, főleg ha az a nő javára van.


De csakis egy dolog számít: az hogy ti boldogok vagytok!

2022. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
A lényeg az, hogy legyél boldog.
2022. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Csaladod sotet, ennyi.
2022. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is letaglózott a második bekezdésben. Akkor el tudom képzelni a családodat.
2022. ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!