Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Randizgatok egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy sráccal, aranyos, kedves, szerintem passzolunk is egymáshoz. Az a típus, akivel lehet jövőt tervezni, de közben másra vágyik a szívem. Van értelme ilyenkor belemenni a dologba? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sajnos már nem vagyok tini, az én koromban már az ember inkább a családalapításra gondol, és úgy választ párt. Ez a srác ennek tökéletesen megfelel, passzolunk is, de jön a de. Van egy nálam 5évvel fiatalabb, még a felnőtt élete elején járó srác, akivel munkakapcsolatunkból adódóan nem lehet(ne) semmi, ráadásul ő az a típus, akinek a nő csak a szexre kell. Ezt ő úgy fogalmazta meg, hogy először feküdjünk le, aztán ha az jó, akkor meglátjuk a többit. Öreg vagyok én már bohócnak, ellenben valamiért mégis annyira vonz szexuálisan és mindenhogy ez az egész, hogy nem tudom kiverni a fejemből. Ráadás nehezítő tényező, hogy a barátnőjével éppen se veled se nélküled kapcsolatban vannak. Utálom magam azért, mert így érzek. Tudom, hogy melyik lenne a felnőtt döntés, de valamiért annyira nagyon vonz a “rossz döntés” hogy folyamatosan csak tépelődök. Nem akarom megbántani a “jófiút” sem. Hogyan jussak magammal dűlőre?

2022. ápr. 12. 20:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Valaki más, akiben megvan együtt mindkettő.
2022. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom miért látsz bele többet mint ami valójában. A srác csak meg akar dugni téged is, aztán továbbmegy. Ennyi. Ne láss ebbe többet.

Ne "tervezz" vele. És főleg ne vergődj. Fészekrakást meg ne az ilyen relatív mindenkitmegdugó nyikhajokkal....

2022. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
2.félreérted, nem látok bele többet, mint ami benne van. A fészekrakást nem is rá értettem, hanem a másik srácra.
2022. ápr. 12. 21:05
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Jövőt, ezzel? Bízom benne hogy csak trollkérdés...
2022. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem fogalmaztam jól. Nem a “csak meg akarlak dugni” srácra értettem a jövőtervezést, hanem a “jófiúra” aki odaadó, megbízható, de valamiért engem nagyon vonz minden téren a rossz. Az, hogy legyen benne izgalom, és kihívás. Ez a jófiúban nem nagyon van meg, őt nem lenne kihívás “felszedni”, gyakorlatilag csak a kezemet kéne kinyújtani. Ellenben a másikkal, aki nem ez a típus, de engem nagyon vonz ez. Remélem érthető vagyok így.
2022. ápr. 12. 21:12
 6/28 anonim ***** válasza:
46%
Érthető. Incel troll. Vonzó rosszfiú vs unalmas jófiú tanmese.
2022. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Hogy jön ide a szíved? A srácot az egyáltalán nem érdekli, csak a puncid, ráadásul az aktuális nőjét is simán megcsalja, pedig őt már felpróbálta párszor.
2022. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Valóban akkora klisé, hogy lehet akár trollkodás is.


A gyakoris legendák alapján ezt a gordiuszi csomót úgy vágják át a "hipergám" nők, hogy dugnak a rosszfiúval, aztán hozzámennek a jóhoz. Akár egyszerre is.


Ehhez a toposzhoz illestkedik a kérdés.

2022. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy nem vagy tini?
2022. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
A rossz fiú-rossz döntés csak szenvedést okoz, a jó fiú-jó döntés pedig elégedettséget, ha fontos neked.
2022. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!