Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elküldtem, de hiányzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldtem, de hiányzik, vélemények?

Figyelt kérdés

Hello,


Együtt dolgoztunk és mesélt valamit ami miatt nagyon ideges volt én pedig nem adtam neki 100%-ig igazat. Ezen ő nagyon kiakadt, és faképnél hagyott (meló vége volt, együtt szoktunk menni az öltözőkig, utána meg szoktuk egymást várni és együtt jövünk haza) Picivel később én is elindultam az öltözőbe, de én még így is hamarabb átöltöztem és hazajöttem egyedül, bezártam az ajtót, a kulcsot benne hagytam a zárban. Kopogott, csöngetett, verte az ajtót, ez ment 1 percig aztán kinyitottam. Leültem a géphez, mert még mérges voltam amiért otthagyott, idejött 2x kikapcsolt a monitort, én vissza. Fújta a magáét én vagy nem válaszoltam vagy csak szűkszavúan. Erre kihúzta a hosszabbítót (amiben a számítógép kábelei vannak bedugva) a konnektorból. Én minkét dolgot elmondtam már neki, hogy ilyen ne forduljon elő többet, mármint, hogy ne hagyjon faképnél, ne drámázzunk főleg munkahelyen, illetve a számítógépet se húzza így ki mert több, mint egymillió forint. Mondtam neki, hogy menjen el, mondta, hogy nem megy, mondom akkor összeszedem a cuccait, elkezdtem berakni szatyorba a cuccait, ekkor nekem támadt, durva sebek is vannak rajtam én megvédtem magam, aztán lenyugodtunk, összeszedte a cuccait és elment. Igazából nekem tényleg ő az igazi, mert teljesen önmagam vagyok mellette, el sem tudom képzelni nélküle az életem. Szerintem túl lett reagálva az egész hazajöttünk mindketten én pár óra alatt lenyugodtam volna és elfelejtettem volna az egészet, de végül így alakult. Vagy az apjához vagy az anyjához ment egyébként. Egyikünk sem kereste a másikat. El sem tudom képzelni nélküle az életem, tényleg teljesen önmagam vagyok mellette. Illetve én azt mondtam, hogy menjen el/költözzön el, azt nem mondtam, hogy szakítani is szakítok, bár ebben a helyzetben ez kb. ugyanaz talán. Ha abból indulunk ki, hogy ő is legalább annyira szeret engem, mint én őt és ő sem szeretné, hogy vége legyen, akkor kinek illene/kellene ilyenkor keresnie a másikat először? Ha nem keressük egymást akkor leghamarabb 19-én találkozunk a munkahelyen elvileg.



2022. ápr. 13. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen önmagad vagy amellett, aki egy pitiáner vita alkalmával összever?
2022. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb nektek külön.
2022. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kapcsolat, én szakítanék vele végleg.
2022. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod van az a mondas, hogy jobol is megart a sok


lehet nem egy helyen kellene dolgoni egesz nap sulve fove egyutt lenni es akkor jobban ertekelnetek az egyutt toltott idot

2022. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz, ha ilyen vagy amikor önmagad vagy. :D
2022. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy én vagyok a pasi szóval, az összever az túlzás. Maximum próbál. :D
2022. ápr. 13. 16:18
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6: akkor gratulálok, megtaláltál egy nagyon ritka, bántalmazó nőt

Menjél pszichológushoz, segít túllépni ezen.

2022. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt párom is ilyen volt. Ha összevesztünk mindig el akart küldeni, másnapra meg mindig megbánta, igaz bocsánatot sosem kért csak pitizett. Az utolsó veszekedésünknél is ez volt, másnap reggel jött oda nyájasan, hogy elvigyen-e dolgozni. Mondtam, hogy köszi, nem kell. Délután jött haza a kedvenc csokimmal, virággal, én meg álltam ott a félig üres lakásban, mert amíg dolgozott elköltöztem. Odaadtam a kulcsot meg kb félmillió forintot, mert vittem el közös dolgokat, és mondtam hogy szevasz. Életem legjobb döntése volt. Mégis ki érezné magát egy percig is biztonságban egy olyan kapcsolatban, ahol a másik elküldi?
2022. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8,

Tudom, hogy ez is nagyon igaz, nem lett volna szabad elküldenem akkor sem ha ennyire feldühített, viszont nem ez volt az első eset és azért az egy millió forintért sokat dolgoztam (félek, hogy baja lesz), meg az is az eszemben volt, hogy tudom van hova mennie. Nyilván ha nem tudna hova menni meg pl. egy saját lakásunk lenne ami részben az övé részben az enyém akkor is más lenne. De igen ezért is tettem fel a kérdést, mert igazából miatta robbant ki ez az egész, de tőlem meg szemétség volt az elküldés. Szóval nem tudom, hogy ki lehetett a hibásabb.

2022. ápr. 13. 17:44
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten gyerekesek, kicsinyesek és önzőek vagytok. Először fejlődni kéne önállóan, aztán kéne kapcsolatba állni. Nem is tudtok kommunikálni egymással...
2022. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!