Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem igazán értem a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán értem a jelenlegi történéseket?! Miért ír ilyen ritkán?

Figyelt kérdés

Talán nem helyes a szerelem kategória, csak félig. A szakításom után felkerestem egy régi nagy szerelmem akivel nem lett sajnos köztünk kapcsolat, évek kellettek mire továbbléptem egy másik kapcsolatig.

A lényeg hogy most bátorságot vettem, bekövettem instagrammon, majd kb két hétre rá egy ferde este után reagáltam egy történetére.


Mi amúgy nem váltunk el szép viszonyban, szerintem rólam megvolt neki is a véleménye.

A lényeg hogy feltűnően könnyen elegyedtünk beszédbe. Nem próbált lerázni, hosszan válaszolt, kérdezett engem. Aztán elkezdtünk trécselni, de kb 1-2 naponta ha válaszolt. Viszont akkor nagyon hosszú üzenetekben, és érdeklődve, reflektálva a dolgaimra.


Aztán egyszercsak elnézést kért hogy pár napig nem lesz, majd kb 10 nap elteltével megintcsak válaszolt.


Most ez gyerekesnek meg tini kategóriának tűnik de ha nem ér rá írni akkor a törteneteim miért nézi meg? Illetve ha annyira le akarna rázni, megtehetné hogy nem reagal és kész. De nagyon nyitott, érdeklődő, de megvan köztünk a távolságtartás is.

Legyek türelmes, vagy mégis mi legyen? Jó vele beszélgetni, sosem felejtettem őt el, és érdekelne hova tartana ez a történet. Csak ezeket a válaszok közti napok eltelését egyáltalán nem tudom hova rakni, hogy most hagyjam, de végeredményben meg egy regénnyel reflektál rám

22/L



2022. ápr. 14. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér ha annyira tetszik!

25f

2022. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az online beszélgetéssel pazaroljátok az időt!

Lehet csak barátként tekint rád.

2022. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Válaszok közötti idő normális, egy story-t megnézni 2 másodperc ellenben értelmesen válaszolni több idő. Ezt a 10 napos kihagyást nem teljesen értem.

Viszont ha érdekelné a dolog akkor több időt szakítana a beszélgetésre szerintem.


Ez az én vélemény szerint lehet is-is. Illedelmes lezárás vagy csak szimplán nincs rád annyi ideje. Találkozzatok személyesen akkor majd kiderül.

2022. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azota megint ir, egyre surubben, de most megint eltunik napokra...nem ertem
2022. ápr. 18. 07:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebből semmi érdemleges dolog nem lesz,ezt előre borítékolom neked.

Az előzmények és a mostani történések külön külön is indokolnák, együtt pedig egyértelműen kudarc, csalódás vagy átverés szagúak.

2022. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hívod el találkozni?
2022. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, de azért még válaszolok: egyszerű a képlet szerintem.

Vannak olyan emberek, akik nem szeretnek vagy utálnak irkálni. Ilyen vagyok például én, és ismerek még magamon kívül 4 ilyet is.

Nekem is van barátnőm, de én is csak naponta egyszer-kétszer írok, pedig imádjuk egymást kölcsönösen. Ennyi a történet szerintem.

Szóval vannak ilyen emberek, akik bizony nem szeretnek annyira irkálni (mármint csetelni). Már épített le egyébként egy-két ember emiatt, de a többség már megszokta ezt, hogy ilyen vagyok, és én is megszoktam azoktól, akik szintén ilyenek, sőt van olyan is, aki jó, ha heti 1-szer válaszol.

Az élő találkozásokra kell helyezni a hangsúlyt, barátnőmmel is az élő találkozások szuperek, akkor viszont folyamat jár a szám ;)


Amúgy mi lett azóta?

2022. júl. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azóta is kontaktolunk. Sőt. Kb két hete egy nagyon nyilvánvaló flörtöt/utalást tett rám, hogy mennyire szép vagyok, reagál a dolgaimra, de természetesen érdemben nem léptünk előre.

Én sajnos elköltözök egy időre, tehát ha el is akarna hívni már mindegy lenne. Az bebizonyosodott hogy egyáltalán nem közömbös

De nem lép felém…. Egyebkent kár volt felkeresnem. Külsôleg egy 120 kilós,igénytelen, magára alig adó valaki lett. Nem akarok senkit a súlya alapján ítélni de ez a srác iszonyat rossz irányba ment ami se nem egészséges se nem…

Szóval eléggé kiábrándultam belőle. Persze még érdekel valamennyire, de egyre kevésbé.


Miért nem lépett? Azt hitte hogy bármit ír majd ugrok neki? Lehet csak egónövelés…passz

2022. júl. 9. 21:59
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha rossz irányba ment, akkor felfoghatnád úgy is ,hgoy talán gödörbe jutott valamiért az életben és segitségre lenne szüksége, amit te is megadhatsz, ha úgy alakul. Ezt csak azért mondom, hogy bár még fiatal vagy, de gondolj bele, egy házasságban hány ettől durvább mélyrepülés van . Én pl kimonodttan nem szeretem , amikor az emberek a korábbi crushaikok élcelődnek, hogy jajdejóhogynemjöttbenekiazélet meg ilyenek. Ha valaha érzéseid voltak egy másik ember felé, akkor támogatni vagy sajnálni knée inkább, nem kárörvendeni. Ez utóbbi megjegyzést nem rád irtam, mert nem voltál vele kárörvendő, csak kifejtettem a véleményem, hogy bármikor bárkivel történhet oylan, hogy hullámvölgybe kerül , ami meglátszódhat a testsúlyán is (lehet depressziós) , de akkor is meg kell keresni mindenkinek a szépet és a jót.
2022. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Az is lehet, mióta eltávolodtatok egymástól, azóta tényleg rossz irányba változott, legalábbis szerinted (elhízás, igénytelenség stb), aminek csakis ő tudhatja az okát. De közömbösség biztos nincs részéről ha döcögősen is, de van köztetek kommunikáció.

Érdemes lenne találkoznotok valami úton módon, aztán megbeszélni az érzéseiteket, mert úgy kiderülne van esély kapcsolatra vagy nincs.

Tőlünk is kérhetsz tanácsot, de ezt úgyis nektek kell érezni.

Egyébként mások is vannak úgy, hogy nem írkálnak minden nap, nem lógnak a telefonon állandóan.

Saját példám, hogy azért szakadt meg egy 2 évig tartó kapcsolatom, mert a lány akivel addig minden nap beszéltünk egyik nap azt mondta este majd felhív, mert hallani akarja a hangom és hiányzom neki, aztán másnap estig nem is jelentkezett én pedig csak megkérdeztem tőle miért írta ezt ha mégsem hívott.

Erre még ő haragudott meg, hogy én miért akarom elszámoltatni.

Bocsánat! 😄

Senki se tudhatja milyen napja volt a másiknak: Fáradt, nyűgös, bármi dolga akadt.

Az az ő élete.

Találkozz vele, beszéljetek!

Láss tisztán!

2022. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!