Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bonyolult helyzetből megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzetből megfelelően kimászni hogyan lehetne?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, közel tízéves párkapcsolatban élek. 1 éve a párom kérésére nyitott lett a dolog, bár eddig egyikünk sem volt mással, csak legalizáltuk a szexet más emberekkel ennyi év után.

A gond az lett, hogy 3-4 hónapja beleszerettem a kollégámba, akivel évek óta együtt dolgozok, és sokáig ráadásul masszívan utáltuk egymást. Teljesen félreérthető a viselkedése, megváltozott, mindig segít és bámul rám, de nagyon kerül, ha mások esetleg láthatnak. A párom tud a dologról, úgy látom, figyelmesebb velem azóta, de nem tudom kiverni a fejemből a munkatársam (de tuti nem lesz köztünk semmi). Mit tegyek? A munkámhoz ragaszkodok. Szexeljek valakivel, aki hasonlít erre a férfire, az segíthet? Vagy hagyjam el a páromat is, a munkám is, mindent és kezdjek valahol messze új életet? Nincs gyerek, nyitott lapokkal játszok, de rettenetesen érzem magam ebben a helyzetben.



2022. ápr. 20. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tisztáznod kell magadban ki a legfontosabb férfi az életedben, ha ez nincs meg, akkor nem fog menni!
2022. ápr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Garantáltan volt már azóta más nővel a párod. Máskülönben miért vetette volna fel ezt az egészet?

A te részedről úgy tűnik nekem, hogy még mindig kapaszkodni akarsz valamiféle iránta érzett hűségbe. A kérdés igazán az, hogy mit vársz még ettől a kapcsolattól?

2022. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Azért ez a történet közel sem olyan bonyolult, hogy világgá kellene menni miatta!

Teljesen hétköznapi dolog, hogy szerelmek elmúlnak, újak jönnek, és az sem ördögtől való, hogy valaki összejöjjön a kollégájával, ha ez megtörténik, az a munkát nem kell, hogy befolyásolja. Eleve nem értem, hogy miért mentél bele a nyitott kapcsolatba, nem lenne egyszerűbb szakítani, főleg ha ezek szerint már nem szereted!? Aztán a kollégáddal boldogok lesztek, míg meg nem haltok, vagy éppen mással, ha benézted, és mégsem közeledik...

Sőt, ha már kaptál zöld kártyát a párodtól, megteheted, hogy összejössz a kollégáddal, aztán meglátod, hogy alakul -e belőle valami, ha igen, akkor ráérsz akkor is tiszta helyzetet teremteni.

2022. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt a marhaságot! Minek egyeztek meg nyitott kapcsolatban, ha nem akartok élni vele? Ha a kollégádba vagy szerelmes, miért nem vele fekszel le, ha már úgyis lefeküdnél valakivel, miért valaki mással, aki "hasonlít rá"? Ebből a kérdésből nekem annyi jött le, hogy nem lehetsz teljesen százas.

A mit csinálnék kérdésre pedig annyit, hogy én nem vagyok ilyen bonyolult, szóval nem is bonyolítanám. Ha már annyira uncsi a kapcsolatom, hogy csak nyitott kapcsolattal lehet kibírni (én amúgy sose mennék bele olyanba), akkor szépen lezárnám. Főleg ha semmi nem köt hozzá, csak pár év múlt. A szerelmemmel meg összejönnék, annak reményében, hogy lesz még 40-50 jó évem olyannal, aki mellé nem kell tartalékos.

2022. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!