Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen esetben korrekt lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben korrekt lenne ha otthagyná miattam?

Figyelt kérdés

2 éve egy srác udvarolgatott nekem, egyetemi buliban ismerkedtünk meg. Akkor nem jött be nekem, így nem éltem a lehetőséggel.

Emiatt ő összejött egy másik csajjal. Abban az esetben a lány iparkodott inkább, ő szedte fel a srácot.

A fiúval mi barátok maradtunk, de kb 1 éve elkezdett átalakulni a dolog. Kérdezgette hogy mi a pasiideálom és mikor kettesben találkoztunk, voltak ott intim dolgok is (puszi, simogatások intimebb helyeken). Mondtam neki hogy nálam ez csak úgy fér bele ha összejövünk. Erre azt mondta hogy ennek akkor kellett volna megtörténnie mikor még nem volt a barátnője, mert most már nem akarja kidobni az ablakon, amit felépített vele 2 év alatt. Viszont a csaj mellett folyamatosan keres engem is és személyesen keresi a közelségemet. A nőjét nem akarja miattam dobni, de valahogy engem sem rak ki az életeből. Jogos, hogy nem rakja ki?

Ha a barátnőjét szereti, és vele akar lenni, akkor szerintem nem tisztességes hogy szexuálisan engem is közelítget. Férfiak, ha így viselkedik valaki mi áll a háta mögött? És jogos hogy nem rakja ki miattam a barátnőjét?



2022. ápr. 26. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Téged is meg akar fektetni,és meg is fog,ha engedsz neki már most mindent.
2022. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Nekem az a fura, hogy ha nem akarja tönkretenni, amit 2 év alatt felépített, akkor miért Te a testeden barangol a kezével? Ezzel nem teszi tönkre vagy rombolja le?

Ha valamit építeni akarok, akkor nem a szomszédba járok dolgozni...hanem otthon tevékenykedem a házon, hogy minél hamarabb, minél szebb legyen.


37/F

2022. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez nekem is fura és nem is értem
2022. ápr. 26. 10:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Te csak szexre kellenél,a másik csajjal biztos unalmas már,de lehet jobb party.
2022. ápr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan cuki, hogy joggal, meg tisztességgel jössz!

A srác nem akar korrekt lenni, egyikőtökkel sem, mivel hagyod a bugyidban matatni, minden alkalommal ki fogja használni a helyzetet.

2022. ápr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
A srác is idióta és te is mert hagyod, hogy azt csinálja amiket leírtal pedig tudod, hogy kapcsolata van
2022. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

🤦‍♀️

A helyedben én örülnék, hogy nem jöttem össze ezzel a hűtlen féreggel, és messzire kerülném.

De te hisztizz nyugodtan, hogy dobja ki a csaját érted, mert most már kéne. Mint az oviban, b+! Addig nem érdekes a játék, amíg áll a sarokban, de amint valaki kézbe vette, már hisztizik a Pannika, hogy az neki kellett előbb.

Szánalom.

2022. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként nagyon könnyen elkerülhető a szituáció: ne állj a rendelkezésére. Hagyod a simogatást meg tartod vele a kapcsolatot, szerintem nem túl okos dolog ez a részedről. Persze, ha az a célod hogy tönkretegyél egy kapcsolatot, és összejöjj egy ilyen szar alakkal, akkor jól csinálod, csak így tovább.
2022. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jössz a korrektséggel, tisztességgel. De az a nagy helyzet hogy te ugyanolyan ludas vagy a sztoriban mint a srác. Anno lepattintottad, most meg hagyod hogy intim helyeken fogdosson. A srác nem korrekt és gyáva szakítani, ez nyilvánvaló, de te sem vagy az a ma született bárány. Ha tudod hogy kapcsolatban él, eleve kérdés, miért hagyod a tapit, meg később minek fogod hagyni hogy megfektessen. Mert hagyni fogod, ez elég világos.
2022. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
62%
Akitől el lehet venni a párját, el is kell venni, mert MINDENKI úgy jár a legjobban.
2022. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!