Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltál már olyan helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan helyzetben hogy a srác beadta hogy bejössz neki, kedves volt, elvitt ide oda, te beleszerettél, le is feküdtél vele majd ott hagyott, miután megvolt a szex, utána ott hagyott, nem keresett többet? Mit éreztél utána?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 30. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tinikoromban volt hogy azt hittem még kb 15 évesen, hogy a pasik azzal fekszenek le akit szeretnek is(ahogy en). Tehát akivel lefekudtem en azt hittem az járás és szerelem es nem ertettem miert nem fogja a kezem az úton meg stb.

Aztán egyszercsak felnőttem.

2022. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Volt hasonló élményem. Fiatal voltam, és hiszékeny. Volt egy idősebb pasi akivel nagyon sokat beszélgettünk találkozgattunk, beleszerettem. mindig mondta hogy tobbet akar (szexuálisan). És én mivel szerelmes voltam simán benne lettem volna, csak hála istennek nem történt meg. És amikor visszautasítottam, azonnal eltünt. Enyhe depresszióba estem, azt éreztem nem vagyok elég, és hónapokon keresztül csak gyötörtem magam, mindaddig amíg el nem határoztam hogy ezen túl akarok lenni. Azóta már van egy 2 éves kapcsolatom, a párom megbecsül, szeret. (Természetesen oda vissza). Biztosany te is ki lehetsz, viszont nekem annyi a tanácsom hogy próbáld ezt minél hamarabb feldolgozni, és sportolj mert az önbizalmat ad.
2022. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez kimaradt.
2022. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as: velem még nem történt meg, és remélem hogy nem is fog. Kapcsolatom még nem volt, 20 éves vagyok, megismertem valakit, aki rettentően rendesnek tűnik, kb 1 hónapja találkozunk heti háromszor, viszont sokat beszélgetünk vannak közös témáink, viszont ő sokszor beszél a szexről, ami lehet hogy rendjén van nekem mégis furcsállom. Illetve "elcsíptem" a héten egy mondatot amikor a haverjával beszélt, valószínüleg mutogatott a haverja valamit, vagy nem tudom pontosan mert mögöttem voltak, és az ő válasza az volt hogy nagyon szeretné, nem biztos hogy azt hogy lefektessen, az is lehet félreértettem.
2022. ápr. 30. 15:30
 5/6 A kérdező kommentje:
bocs, 2es neked szántam a válaszom
2022. ápr. 30. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Egyet tanulj meg:


A férfiak szexualitása nem érzelmekhez kötött, ami egy evolúciós fejlődés eredménye, mi arra vagyunk kódolva, hogy szórjuk a magot, van 120 millió spermánk. Ti nők arra vagytok kódolva, hogy azt az 1 petesejtet jó helyre akarjátok tenni. Ez a klasszikus maszkulin-feminin tengely, ez nem jó, nem rossz, csak természetes, amin ha nézelődsz akkor láthatod, hogy egy skála, aminek vannak akik közelebb vannak az egyik, vagy másik végéhez nemtől függetlenül.


Figyelembe kell venni a személyiségfejlődést is, mint folyamatot, és az önismeretet, mert amikor valami nagy hiány van, a példa kedvéért egy olyan anya aki nem figyelt a fiúgyerekre, nem törődött vele eléggé, akkor egy tesztoszteronbombából is lehet törődésre, figyelemre vágyó fiúcska, olyankor az anyját pótolja az adott nő. Tovább van az érett férfi, aki rendben van önmagával, kész elköteleződni, stabil szeretetkapcsolatra. Ugyanígy a nőknél a lábtörlő effektus, aki mindent megtesz egy férfinak egy kis figyelemért, és átverhető, mert az apjával való kapcsolatából származó hiányt viszi bele a férfiakkal való kapcsolatába. És még sorolhatnám...


Én azt tudom mondani neked férfiként, hogy ne add oda magad, figyeld mi történik. Ha komolyan érdekled akkor türelmes lesz, ha csökken az érdeklődése akkor inkább az ösztönei mozgatják.


Sikeres pártalálást kisasszony.

2022. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!