Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mennyire volna aljas dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire volna aljas dolog?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a történet hogy úgy néz ki megtaláltam (volna) az Igazit, soha senkibe nem voltam még ennyire belezúgva, csak hát sajnos úgy tűnik van párja (csak ezt én nem tudtam). Pár éve osztálytársak voltunk gimiben és már akkor is tetszett külsőre is és személyiségre is, kb. a legcukibb csaj a földkerekségen, most pedig nemrég újra találkoztunk és azok után ki merem jelenteni hogy ő életem szerelme.

Mindegy, nem ez a lényeg, hanem hogy mivel kapcsolatban van (mondom elvileg, nem tudok biztosat), így nem vagyok egy tahó hogy megpróbáljak belerondítani az életébe, ha boldog így akkor el kell fogadnom, bármennyire is fájó, viszont mindig ott a lehetősége annak hogy szakítani fognak, amiben titkon azért nagyon reménykedek, szerintem megértitek.

Szóval arra gondoltam, hogy van egy úgymond közös ismerősi kör, az ő közeli barátnői között van olyan lány aki osztálytársunk volt, vele beszélőviszonyban vagyok, ő is rendes. Szerintetek ha megkérném ezt a lányt hogy titokban "jelentse le" nekem ha esetleg szakítanának, az nagyon surmó dolog lenne? Vagy ez belefér?



2022. máj. 3. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal elmondaná a barátnőjének, hogy ezt kérted tőle
2022. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezt sürgösen felejtsd el !
2022. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!