Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők és férfiak? Ti együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak? Ti együtt maradnátok a párotokkal, hogyha összeégne?

Figyelt kérdés

Van például ez a vulkán kitörést túlélő, TikTok-os, fiatal nő…


A tartalmaiban az arcát nem mutatja meg, ezért én sem fogok olyan képet belinkelni…


Itt az látszik, hogy a baleset előtt hogy nézett ki:

[link]


Szegénynek pl. ujjai sem nagyon maradtak, azt hiszem csak 1-1 mind a két kezén…


Nagyon szomorú sztori, de legalábbis a közösségi médiában pozitívan áll a történtekhez és annak örül, hogy él. Meg hogy nem járt még rosszabbul…


Lehet nem ezen kéne gondolkodnom, de felvetődött bennem, hogyha valakivel ilyen történik, akinek van párja, akkor ilyenkor a párja az vele marad e, illetve ha nem, akkor Ő ezért “gonosz” e, egyáltalán a sérülést elszenvedő fél elvárhatja e hogy vele maradjanak, stb.


Így hát feltettem ezt a kérdést, kiváncsi vagyok, hogy Ti mit gondoltok, a párotokkal maradnátok e egy ilyen eset után?

Csak őszintén!



2022. máj. 5. 13:54
A kérdező szavazást indított:
Valószínűleg vele maradnék
Nem maradnék vele
58 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%

En vele maradnek.


29L

2022. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
15%
Nem. Aki igent ír, az hazudik!
2022. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
37%
Megfordítom a kérdést. Ha én bármi ok miatt, de már nem tudnám azt nyújtani a nőmnek, amit előtte (baleset, impotencia, akármi) első dolgom lenne elengedni őt nem pedig tönkretenni az életét. Ha nekem már úgyis mindegy, akkor legalább a másik embernek ne menjen gallyra az élete, pláne ne miattam.
2022. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
63%
Ápolni igen, de onnantól az már nem lenne kapcsolat.
2022. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
97%

tudod, az esküm köt: jóban, rosszban, betegségben... ahogy az esküvőn mondtam.


45/F

2022. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló!

Nem tudhatod, hogy nem azzal teszed -e tönkre az életét, hogy elengeded. Értem a jószándékodat és önzetlenségedet, ami pozitív, de pl. én akkor is a párommal maradnék, ha összeégne vagy ha akár impotenssé is válna, mert a lelkét szeretem, azt amilyen ember.


Szóval a kérdésre is válaszolva fel sem merülne bennem, hogy elhagyjam, bármi történne is vele testileg.


37/N

2022. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz kérdés. Mindennél jobban szeretem a férjem, így úgy gondolom igen.

De ez egy olyan dolog, ami úgyis csak ott derül ki. Simán járhat pl olyan pszichés problémákkal az egész, amiket nem lehet együtt megoldani.

2022. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Itt igazából nem az a kérdés, hogy a baleset után együtt maradnék-e vele, hisz ha bármit is jelent a kapcsolatunk és mindaz, ahová eddig együtt eljutottunk, akkor igen, és az a minimum, hogy próbálkozunk. Itt az a kérdés, hogy mennyire tudnánk megbirkózni egy ennyire drasztikus külső változással, hosszabb távon mennyire nyomná rá a a bélyegét a kapcsolatra, vagy külön-külön a felekre. Ezt pedig egyszerűen nem lehet előre tudni, és a legjobb igyekezet ellenére is benne van a pakliban, hogy nem fognak működni a dolgok.

Ezt egyébként leginkább azok tudják átérezni, akik valóban átéltek hasonlót, és sokszor még az ő eseteik is nagyon különbözőek, úgyhogy ez nem az a téma, ahol kívülállóként túlzottan megalapozott véleményt, ítéletet lehet mondani.

2022. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%
Nő vagyok, igen, a párommal maradnék. Ez egy esztétikai hiba, de ugyanaz az ember maradna, akit régóta szeretek. Még a szex se veszett ügy, ha felépült. Egészségügyi végzettségem van, nem állna tőlem távol segíteni a rehabilitációját.
2022. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

#4. Nem kifejezetten kell ápolni (hacsak nem úgy érted, hogy közvetlenül a baleset után)…

El tudja látni magát, illetve orvoshoz is el tud menni egyedül.


Ez a nő sem szorul ápolóra… A látása megmaradt, a hangszálai sem sérültek, stb.


Próbálja és tudja így is élvezni az életet, majdnem ugyanúgy mint bárki más.


Csak eltakart bőrfelülettel megy utcára…


Ami egy nagy kérdőjel, az a kapcsolat témakör.


De az is leginkább csak azért, ahogy kinéz.


Ha valaki összejönne vele, az nem vállalna mást ezzel a nővel mint bárki mással, mivel hogy nem feladata ellátni, ápolni. Amiben gyökeresen eltér másoktól, hogy többé nem szexi…


Tehát ha valakinek ez kizáró ok, vagy való ok, annak amiatt az hogy nem szép egy ilyen ember…


Én ezt nem ítélem el, mert a legtöbbünk vágyik szexualitásra, testiségre, olyan személy érintésére aki számára esztétikus, csak felesleges másra fogni a dolgot egy anonim oldalon…

2022. máj. 5. 14:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!