Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt olyan akinek kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan akinek kicsit döcögősen indult a kapcsolata, majd nagyon jól összecsiszolódtatok a pároddal?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyasmire, hogy többször eszedbe jutott, hogy talán mégsem illettek össze?


Mi volt nagyjából a ti történetetek? :)


2022. máj. 8. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ezt éreztem, akkor nem jó helyen voltam... Most érzem azt, hogy megérkeztem.
2022. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 peca1000 ***** válasza:
100%
15 èv alatt nagyon lassan, de mintha nem veszekednénk annyit mint régen. :)
2022. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyenben, próbáltam meggyőzni magam, hogy csiszolódni kell stb, de a szakítás lett végül a megoldás, és nem bántam meg. Mostani párom mellett sosem éreztem ilyet.
2022. máj. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Nekunk volt, az elejen nagyon sokat veszekedtunk, mindenbe beleszolt, számon kért és szakítani is akartam, egyszer szakítottunk is, aztán újra osszejottunk egy 4 hónap múlva.


Azota már eltelt egy kis idő, igaz viták vannak még most is, de hol nincsenek? 4 éve vagyunk együtt

2022. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


1es és 3as. Nektek is veszekedés okozta a döcögősséget, vagy más?

2022. máj. 9. 12:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Igen, sokat marakodtunk, mert butának és tiszteletlennek éreztem sokszor. Ennek ellenére elnyomtam a negatív érzéseimet, azzal a szlogennel, hogy jobbat nem találnék úgysem. Óriási hiba volt... Aztán közel öt év után döntöttem, mert betelt a pohár. Valójában soha nem kellett volna erőltetni a dolgokat.

Azóta van egy támogató ember az életemben, akivel bárhogy alakuljon a kapcsolatom, mindig is hálás leszek neki!...

2022. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!