Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret, de megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de megcsal?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön a legjobb fiú barátom. Talán kissé szerelmes is vagyok belé. 1 éve tapasztalható köztünk elég erős kémia, de nagyjából 4 éve ismerjük egymást. Ő akkor még pályázott rám, de nem éreztem iránta semmit, ezért lett csaja. Azóta valahogy sokkal közelebb kerültünk és fokozatosan szerettem meg. Kb. fél évig csak ajakpuszik voltak meg szóban flört, de tudta hogy szeretném ha nem csak szájrapuszi hanem rendes csók is lehetne,de sokáig nem engedett belőle, nem csókolt meg nyelvesen mert azt mondta az már megcsalás lenne. Most egy összejövetel után kicsit összevesztünk, elegem lett abból hogy húzza az agyam, de nem lép felém és hagyja ott a barátnőjét vagy marad a nővel de velem barát szintjén viselkedik. Ezt el is mondtam neki. Akkor is nyomult utána, kérdeztem hogy mit szeretne, erre mondta hogy a nőjével maradni, engem pedig barátként megtartani. Ez nagyon rosszul esett, el is mentem onnan. Akkor utánam jött és megint olyan közel, becsuktam a szemem hogy hátha most történik valami. Mondta, hogy ugye tudom hogy ha most megcsókol, akkor utána le fog kopni rólam, és akkor én azt mondtam, hogy ha hülyít ezzel a mézes madzaggal, akkor pedig én fogok lekopni. Sétáltunk és mondtam neki, hogy úgy érzem én nem vagyok fontos neki és fel sem tűnne ha nem írnék többet, elég rosszul fejezte ki magát, mert azt mondta hogy kapcsolati szempontból tényleg tárgytalan. Na ezen nagyon felháborodtam és sírva megindultam visszafelé őt lehagyva, ő utánam futott és mondta hogy nem így értette, nagyon sajnálná ha többet nem írnék neki és akkor utána nagyon vadul lesmárolt és közben azt mondta hogy tudja hogy belé vagyok zúgva. Aztán ez a smárolás kb. 5 percen át volt, utána megfogta a kezem és elvezetett egy olyan sötét helyre ahol intimebb dolgokat is lehet csinálni, közben azt szajkózta h nem érti, miért teszi, mert a barátnőjr őt nagyon szerrti és nem ezt érdemli. Ott nagyon felizgultunk mindketten és megbeszéltük hogy nála folytatjuk a dolgot, ő még a világ másik végéről is kerített gumit csak hogy csinálhassuk. Aztán nála lefeküdtem vele,ami nagyon jó volt mindettőnknek. Mondta hogy többet nem lesz ilyen, csak 1 éjszakára volt az enyém, és hogy ez tőle mekkora áldozat és mondta hogy a smárolást az indította el benne hogy mondtam hogy lekopok. Illrtve azt is tisztázta hogy ha elmondom a barátnőjének amit tettünk azzal nem fogom őt megkapni és reméli hogy nem.tolok ki vele, mert 1 mondattal el tudnám intézni a csajánál hogy dobja. Meg hogy most 1 hétig tartsunk távolságot amíg helyreteszi ezt magaban.

Ez mi volt? Minek van a nővel ha így reagált?



2022. máj. 11. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Csak hogy tisztázzuk. Nem megcsal téged. A barátnőjét csalja meg. Te itt pontosan tudod hogy melyik fél Vagy csak szimpátiát akarsz kelteni bennünk de az igazság az hogy tudod jól hogy a srác nem akar téged csak szexre.
2022. máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy értettem hogy a nőjét szereti és őt is csalja meg

De annyira szerintem őt sem akarhatja ha megcsalja

2022. máj. 11. 09:16
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Vagy fontos vagy neki, mint barát és "kizsaroltad" belőle a reakciót. Gerinctelen dolog ettől függetlenül mindkettőtök részéről. Remélem a barátnője megtudja és kihajítja, aztán legyetek egymáséi.
2022. máj. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon ostoba vagy. Látod mit művel a barátnőjével. Szerinted ha vele szakít és összejön veled utána mennyi ideig fog tartani amíg nem csal meg téged? Max 2 hónapot adok. Nem is értem miért akarnál te egy ilyennel összejönni. Azt hiszed veled nem történhet meg? Hogy te vagy olyan jó nő, hogy téged nem csalna meg :D? Ugyan már. A haverod egy gerinctelen patkány te pedig asszisztáltál ehhez. Gratulálok.
2022. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Idi´ta
2022. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Nőként így még akkor sem nyomolunk, ha a srác szingli.

Háló, hol a tartás, büszkeség?

Persze, hogy meghúzza aki szinte könyörög érte...

2022. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha szétmennek,téged fog hibáztatni az egészért és nem fog többet beszélni veled.

Ez csúnya dolog volt amit csináltál.

Azt írtad hogy régebben ő kedvelt téged,de te nem viszonoztad ezt.

Most hogy lett barátnője,érdekes lett számodra és ez így nem fer.


Szegény lányt sajnálom mert itt ő lett becsapva egyedül.

2022. máj. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!