Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Merjek kockáztatni és bevallan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek kockáztatni és bevallani neki amit érzek belerondítva akár a mostani kapcsolatába?

Figyelt kérdés

Külföldön éltem kint szülői segítséggel (tanulás miatt) ahol őrülten egymásba szerettünk egy sráccal. Pár hónapig tartott a szerelmünk mert haza kellett sajnos jönnöm. Családban gondok adódtak, családi vállalkozásban kellett segítenem. Az elején még tartottuk a kapcsolatot de lassan tudatosult bennem hogy nem fogok tudni visszamenni a közeljövőben, plusz alig volt időm válaszolni, írni neki vagy akár hívni. Így egyhamar eltávolodtunk egymástól majd lezártuk egy ilyen semmitmondó üzenettel hogy így ennek nincs értelme (nem volt időnk beszélni, nekem állandóan a családi vállalkozásban kellett segítenem stb.). Az évek múltán azért szülinapokkor írtunk egymásnak majd váltottunk mindig pár szót de ennyi.


Eltelt 5 év. Azóta önálló lettem és kiszakadtam ebből az egész családi sz*rból, saját keresetem van,nem függök már a szüleimtől. Én azóta is csak őt szeretem és csak rá tudok gondolni, próbálkoztam mással de sosem ment...Gondolkoztam hogy ráírok és elmondom neki de nem mertem. Gondoltam azóta biztos van valakije stb.


1 hónapja volt a szülinapja, felköszöntöttem mint mindig. Elkezdtünk beszélgetni (régi emlékeinkről stb.) A beszélgetés közben azt éreztem hogy hiányzom neki. Nem mondta de a régi emlékek,viccelődések azt éreztetik velem hogy talán még ő is úgy érez mint én. Kérdezte hogy mikor megyek már ki újra stb.


Sajnos most láttam meg instagramon (barátnőm profiljával néztem meg mert nekem nincs) hogy ott van neki egy szív és egy betű, vagyis ez azt jelenti hogy van valakije....


Ebből nekem az a fura hogy ha van valakije akkor miért nosztalgiázik velem üzenetben és miért hajtogatja hogy mikor megyek már újra ki, szeretne látni stb. Lehet hogy ő sem tudott úgy mást szeretni mint engem?


Nyílván nem lehetek féltékeny, miattam romlott meg az egész. Nem várhattam el tőle hogy rám várjon plusz nem is tartottuk a kapcsolatot. Amikor beszélgetünk érzem hogy neki is feljött ez az egész és szerintem legbelül még mindig engem szeret. Mit csináljak? Vállaljam fel amit érzek? Kockáztassam hogy vagy nekem fog nagyon fájni vagy hogy belerondítok a kapcsolatába és esetleg elhagyja a lányt miattam? Mit tegyek?? Annyira szeretem. 1 éven belül biztos hogy újra kifogok költözni oda, de valahogy nem tudom mit tegyek. Hagyjam az egészet és majd ha biztosra kint leszek akkor felkeressem? Vagy vállaljam fel most?


2022. máj. 13. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne rondíts bele más kapcsolatába. Inkább tanulj meg méltósággal egyedül lenni.
2022. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most felesleges. Ha megvan fixen, hogy mikor mész, akkor szólj neki. 5 év nagy idő, nem elvárható, hogy kilépjen a kapcsolatából miattad, és az is lehet, hogy ha találkoztok már egyáltalán nem fogsz hozzá vonzódni. Ennyi idő után, hogy szereted, az nagyon üres szó, főleg, hogy születésnapi köszöntések vannak mögötte.
2022. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se rondíts bele. Fogadd el, hogy mással boldog, okkal választotta. Illetve ha ilyen mély érzelmeid vannak felé, rossz ötlet tartani a kapcsolatot, mert sose fogod elfelejteni. Amíg hozzá kötodsz, keresed a társaságát, nem lesz normális kapcsolatod.
2022. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem, már lekésted.
2022. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Az nem jutott eszedbe, hogy csak egy udvariassági dolog volt, hogy mikor mész ki, és hogy barátilag kérdezte? Amúgy lehet együtt is lakik a barátnőjével.
2022. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!