Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/hölgyek! Melyek azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/hölgyek! Melyek azok a fétisek, amelyeket eltudnátok illetve nem tudnátok elviselni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tehát melyek azok, amik még beleférnének a tűréshatáraitokba és melyek azok amelyek nem?

2022. máj. 13. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem férnek bele:

- Kaki

- Pelenka

- Egymás testére ráhányás, vagy bármi olyan hányással kapcsolatos, hogy nekem kéne hányni (azt elviselném, hogy izgatja, ha egy nő hány, de én nem tenném meg neki)

- Veszélyes, testben kárt tevő dolgok (Mellbimbó átszúrása, tűk a fityma alá, másik hasán, zacsiján való taposás magassarkúval, stb.)

- Elektromos sokkoló rajtam használva (gyűlölöm a "rázást")

- 3-as, swingelés, cuckhold, meg minden ami kilép a monogámiából

- Halottak, gyerekek, állatok bevonása


Asszem ennyi, de lehet, hogy vannak még perverzségek, amik nem jutottak most eszembe, vagy akár nem is tudok róluk.


Ezeken kívül nagyon sok dologra vagyok vevő, nekem is vannak mások számára potenciálisan undorító perverzióim. A párom kedvéért simán kipróbálnék olyan dolgokat, amik engem nem izgatnak, de nem is taszítanak.

2022. máj. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te Jó Isten első.

Megnyugodtam, nem vagyok különc. :D

2022. máj. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Szerintem az már rossz, ha "elviselni" kell valamit.
2022. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Eltévedtél, ez nem párkapcsolati kérdés, hanem szexuális.
2022. máj. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne használd a fétis szót, főleg ne egy olyan nőnél akinél potenciálisan tervezel valamit, mert a legtöbb esetben a fétis szóról nem jóra fognak asszociálni az emberek. Lásd pl az elsőt is. Pedig lehet csak arra gondolt a kérdező, hogy a hónalja is feláll a kukker ami egy nő szemében lehet, hogy nem jó, de talán nem is annyira tragikus, mintha halott csecsemőt szeretne lóháton...
2022. máj. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Amit nem tűrök (kihagyom azokat, amik amúgy ia bűnügyi kategória, mert az alap, hogy nem):

-bármi, ami belsőleg fáj: most egy fenekelés vagy fojtogatás nekem teljesen rendben van, nem baj, ha karmolnak, harapnak, de ha a nemiszervem, a végbelem, a torkom vagy bármilyen testnyílásom basztatják, arra allergiás vagyok rettenetesen. Anál, öklözés, fuldokolva szopatás, éles-forró-durva dolgok feldugdosása kizárt nálam. Nem vagyok hajlandó egy kósza baszás miatt tartós egészségkárosodást szenvedni.

-lábfétis, fülfétis és olyan testrészeken élvezkedés, amik nem klasszikus erogén zónák: ez számomra csak szimplán undorító

-fehérneműszaglászás, műbőrfétis és egyéb kutyára emlékeztető viselkedésformák

-többes szex, harmadik bevonása, cuckold és bármi, amitől sérül a kapcsolat kizárólagossága

-bármilyen saját produktum egymásbaerőltetése (a gecınyeletéstől a szaros segg nyalogatásán át a szájbaköpésig)

-alázós szex, különösen akkor, ha a férfi vágyik arra, hogy megalázzák, herénrúgdossák, stb. Számomra ez szánalmas.



Amik tetszenek:

-fenekelés, fojtogatás, viaszcsöpögtetés, karmolászás, harapdálás és hasonlók, amiknek a nyomai rosszabb esetben is pár napon belül eltűnnek és csak külsőleg látszanak

-poén segédeszközök, amik tényleg arra valók, hogy átlagember szórakozzon velük

-szokatlan helyekre gerjedés, nyilvános helyen, "asztal alatt" kacérkodás

-szerepjáték, beöltözés

-shibari

2022. máj. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem hallottam még olyanról, amit el tudnék
2022. máj. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!