Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet-e egy kapcsolat két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e egy kapcsolat két idegen nemzetiségű között, úgy, hogy szinte egyáltalán nem beszéljük egymás nyelvét? Hosszú lesz

Figyelt kérdés

Csehországban dolgozom, 22 vagyok, belezúgtam egy gépszerelőbe, aki 2 és fél évvel fiatalabb nálam. Ő természetesen egyáltalán nem beszél magyarul, én meg nagyon-nagyon gyengén beszélek csehül. Tudtommal angolul és ukranul sem beszél:( De az, hogy van-e esély egy rövid vagy hosszú távú kapcsolatra, az csak az egyik probléma. A másik az, hogy nem tudom eldönteni, hogy tetszem-e neki.

Egyébként itt csak testi vonzalomról van szó. Még soha nem volt olyan fiú, akitől így begerjedek, ha meglátom, vagy ha csak eszembe jut. Pedig ha a józan észre hallgatnék, kerülném messziről. Nemcsak azért mert nem tudnánk egy jót beszélgetni, hanem mert tipikus rossz fiú. Állítólag füvezik és még árulja is. Megfigyeltem, hogy sokan kiröhögik a kinézete miatt, mert több mint 2 m magas, orrpiercingje és raszta haja van. De nekem pont úgy tetszik, ahogy van. És szerintem tud is róla, mert ahogy felfigyeltem rá, hogy amúgy jó pasi, kipróbáltam,hogy vissza köszön-e, ha ráköszönök. Azóta is vigyorogva köszön, ha meglát. Ha meg messziről vesz észre, akkor integet.

Egyébként soha nem beszéltünk mèg. Egyszer szólt hozzám, amikor a szerelő társát megkértem, hogy írjon alá egy papírt, de az nem írta alá. Úgyhogy ő fogta magát, oda jött hozzám, és megkérdezte, mit kell aláírni. Pedig nem az ő dolga lett volna.


A héten észrevettem, hogy szeret beszélgetni 2 helyi csitrivel. Gyönyörű és csinos lányok, illetve csehek, szóval ha tetszenek neki, akkor esélyem sincs. De reménykedem benne, hogy csak barátok, kollégák, mert azok amúgy legalább 6 évvel idősebbek nála. Meg amúgy is minden kollégájával jóban van, de mégis, majd megőrjített a féltékenység. Meg valamelyik nap amikor szembe jöttünk egymással, a fiú haverjával volt, aki rám nézett, aztán meg nézte Aleš reakcióját, de ő ki sem nyitotta a száját, csak nézett rám pár másodpercig. Szóval nem köszönt,így én sem köszöntem. Nagyon kellemetlen volt nekem ez a szituáció, mert ebből rájöttem, hogy ezek már beszéltek rólam. De nem tudom, hogy úgy, mint mi lányok, hogy képzeld ő bejön nekem, vagy esetleg csak kiröhögtek, hogy "ez a lány mindig bámul", vagy ilyesmi. Meg azt sem tudom, hogy csak zavarba jött a haverja miatt és azért nem köszönt, vagy talán szégyellt volna? Máskor több tucat ember előtt sem szégyellt köszönni, hangosan, vigyorogva. Másnap is, mikor messziről megláttam, rammosolygott. Aztán elment előttem, és szintén mosolyogva bólintott, köszönt. De én büszkeségből nem köszöntem vissza, mert kicsit megrázott az azelőtt napi helyzet. Aztán megint elment előttem, és megint bólintott a fejével.

Szóval ilyenkor úgy érzem, hogy tetszem neki. De egyebkent, amikor jön-megy a linkák között, nem keresi a tekintetem, ritkán fut össze. Még nem is nagyon tartja a szemkontaktust. Pedig én mindig bámulom. Nem akarok pszichopatának tűnni, de ha a közelben van, nem tudok nem pillantgatni rá. Valószínűleg már mindenki más észrevette körülöttem, ha ő nem, akkor vak. Szóval szerintem ő nem bámul engem. Mert mindig megérzem, ha valaki figyel.


Ja és még egy probléma. Pár hónapja bejelöltem FB-n és nem igazolt vissza, ezért később töröltem a jelölést. De akkor még gyertya volt a profilom, gyász miatt. Szóval nem tudom eldönteni, hogy meg sem nyitotta a profilom, és ezért ismeretlenül nem igazolt vissza, vagy talán megnyithatta, tehát a korábbi képeken felismerhetett volna. Nem tudom. Engem ha valaki bejelöl, egyből átnezem az adatlapját, mielőtt döntök hogy vissza igazolom-e. Tehát talán ő is megnézte,csak nem akart reagálni. Jó kérdés. Nagy a kísértés hogy megint megpróbáljam, de nem akarok magambol mèg nagyobb hülyét csinálni.


Szóval mi a véleményetek az egészről? Egyszerűen csak azért kedves és mosolygós, mert ő ilyen, vagy van rá esély, hogy tetszem neki?


Illetve ha lenne is rá csekély esély, működhetne közöttünk valamilyen párkapcsolat? Ti ismertek hasonló párokat?


Ti mit tennétek a helyemben?


Köszönöm a válaszokat és a türelmet,hogy elolvastátok.



2022. máj. 14. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell nagyon ecsetelni gondolom, hogy 0 kommunikációval nem lesz semmi, hacsak nem vagy benne gyors numerákban.


Talán egy díler kimarad így az életedből, ne dőlj a kardodba.

2022. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem beszélitek egymás nyelvèt,és nem megy a másik èrtelmezèse sem

Sok boldogságot 😆

2022. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Tipik. Belezúgtál de azt se tudod beszél-e angolul, sírok 😅😲😂
2022. máj. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Annyira aranyosnak tűnsz a leírásod alapján, komolyan, nőként mondom, én nagyon szurkolnék nektek, olyan jó leírást adtál, hogy szó szerint bele tudtam képzelni magam a mindennapjaitokba a munkahelyen. Teljesen vizualizálódott előttem minden, miközben olvastam, és ez nagyon ritkán van :D Én összeszedném a bátorságomat és a csehtudásomat, és megpróbálnék vele szóba elegyedni.
2022. máj. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dzsoki ***** válasza:
51%
Működhet. Lásd Hajdú Steve.
2022. máj. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak dugni akarsz, akkor működhet, hosszú távon nem.

Azért gondolj bele:

1) 1 mondatot nem tudtok váltani

2) nem, hogy füvezik, de dílerkedik... Ennyi erővel stricivel is összeállhatnál...

3) ha arra sem veszi a fáradtságot, hogy legalább rád írjon, hogy ki vagy, mit akarsz? Még azt a curva Google fordítót se használta...

4) van egy sanda gyanúm, hogy téged már dumáltak ki

2022. máj. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dzsoki ***** válasza:
100%
A jelenben,meg a jövőben,bármi is lehet! Ami tuti,hogy 1980 körül,nem egy,nem két magyar fiú dolgozott,az NDK-ban. Az igaz,hogy nem volt sem füvezés,sem más probléma. Sokan közülük,német feleséggel tértek haza vagy maradtak kint. Vagyis,általánosságban,müködhet egy ilyen kapcsolat. A jelen példa,az összetettebb,de az is müködhet.
2022. máj. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha valami 12 evest olvasnék
2022. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen. Én magam is úgy érzem, hogy buta kis tiniként viselkedem.


6-os,Igen, már rájöttem hogy beszéltek rólam, és nagy rá az esély hogy nem jó értelemben. De nem azt írtam ám,hogy semmit nem tudok csehül, azt írtam,hogy gyenge a nyelvtudásom. De rajta vagyok.


És igen, ebből sok jó nem sűlne ki. Csak jó lenne hagyni, hogy az ész vezessen, ne a hormonjaim -_-

2022. máj. 15. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!