Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ma a szívemet megyek kitépetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a szívemet megyek kitépetni, ma találkozunk lezárni a kapcsolatunkat, hogy tehetném ezt méltóképpen, hogy lehet ezt szépen, ha közben megszakad a szívem?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 11:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Emelt fővel, vidáman, s hazamenni utána!
2022. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Vagy odase menni
2022. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Emberi méltósággal. Ha az exed volt a hibás, és/vagy ő dob, akkor pláne nem adnám meg az örömöt, hogy szomorúnak lásson. Hazafelé bandukolva pedig vennék egy üveg konyakot.
2022. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha megszakad a szíved, miért akarod befejezni a kapcsolatot?
2022. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
sikeres együttjárás szakítással ér véget, ha nem illünk össze - normálisan búcsúzz el!
2022. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

2.válaszoló!

Én is gondolok arra, hogy inkább nem megyek el...

Hatalmas, fájdalmas trauma lenne mindez nekem.

Ő akar szakítani, mert nem voltam vele elég figyelmes, amit már nagyon bánok.

2022. máj. 17. 11:58
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Az legyen benned, hgy ezt később nagyon meg fogod köszönni magadnak, ha normálisan, méltóságteljesen tudsz most viselkedni. Erőt meríthetsz a későbbi megpróbáltatásokhoz valamint könnyebben túl tudod majd tenni magad rajta. Majd otthon/barátnál kisírod magad.
2022. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Egyébként még a bolond szívem reménykedik... csak ezért mennék oda, de ha előre tudnám mi fog történni, hogy biztosan nincs már remény, akkor biztosan nem mennék el.

Mert akkor inkább megóvnám magam ettől a fájdalomtól...

2022. máj. 17. 12:00
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
szerintem k**úrvára felesleges azért elmenni, hogy szakítsatok.
2022. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Elmenni szakítani baromság. Bár lehet szexeltek még egyet
2022. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!