Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól erzem hogy az érzelmeik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól erzem hogy az érzelmeik nem érdeklik, csak az egóját turbózza velem?

Figyelt kérdés

Egy srác barátom tudja hogy szerelmes vagyok belé. Neki elvileg van most valaki más. Lesmárolt és amikor kicsit vadabbul viszonoztam, akkor rámarkolt a fenekemre és kérdezte hogy mióta vagyok belézúgva. Aztán mikor vártam hogy megöleljen, akkor átkarolt és ezt kérdezte: nagyon akarod hogy a tiéd legyek?

Azt is meséltem neki hogy most próbálok rajta túllépni hogy más férfiakkal nyugodtan el tudjak kezdeni ismerkedni, arra pedig azt mondta hogy "hát édesem ez azt jelenti hogy én vagyok neked az etalon", időnként azt is meg szokta kérdezni tőlem hogy ő szerintem csúnya-e. De mikor visszakérdezek, és ott lenne az alkalom, akkor azt mondja hogy nem akar egót fényezni meg hogy tök jó kis csaj vagyok ha valami tetszik arra azt mondja hogy nem rossz. Egyébként sokáig játszott az elérhetetlent, de hétvégén úgy megdugott hogy még a padló is beleremegett.



2022. máj. 17. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

1 év után te is itt vagy még?


Kicsit dolgozz mèg rajta , szerintem a férfi szereplő lehetne maszkulinabb, a női pedig nőiesebb nagyobb tartàssal, lehetne a történetben több huza-vona, így hogy egyből megkapják egymást nem olyan jó.


A parbeszèdek egybefolynak minden téren , sokkal jobban ki kellene hangsúlyozni egyes elemeket, a második fele nekem màr olyan semmilyen kb.


Személyiségekeket is jobban hangsúlyoznàm a pàrbeszèdekbe, raknèk monológot


Hianyolom a szenvedélyt is belőle.


Mèg dolgozz rajta szerintem

2022. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tiltás, törlés. Ez a pasi csak szórakozik veled.
2022. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Atya Úr Isten! Mennyi idős vagy kérdez? 3? Ez a csávó egy egoista xarházi, úgy beszél és nyilvánul meg, mint egy egoista majom! Vedd már észre hogy hülyére vesz, lábtörlőnek se néz emberileg. Nemhogy tisztelné benned a nőt!
2022. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Most akkor van neki valakije, de közben téged is dugdos? És te azt hiszed szeret?

Téged sem rabolnak el az eszed miatt

2022. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!