Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokat dolgozik a párom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat dolgozik a párom, mit tudtok tanàcsolni?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt párommal, nagyon sokat dolgozik , amit becsülök és tisztelek benne, családi vállalkozásuk van. Sokszor mondja, hogy túl lelkiismeretes és amikor látja, hogy van még meló és szülei is nyomják nem tudja otthagyni őket, sokszor emlegeti, hogy nagyon nem egyszerű a szüleivel dolgozni. Heti 3x szoktunk találkozunk, 2x szokott ott aludni nálam, hétvégén is együtt vagyunk,amikor csak tudunk, egyébként telefonon mindig beszélünk esténként. Nagyon sokat beszél mindig a közös jövönkről, hogy velem tervezni, de borzasztóan félek attól, hogy ez a rengeteg meló mindig útunkban lesz és nem tudjuk megvalósítani a közös jövőnket.

Nekem olyan munkahelyem van, hogy 8-4ig dolgozik és letelik, esténként nagyon sokszor vagyok egyedül, sokat kattogok is, ezért is viselem nagyon nehezen.

Nagyon szeretem őt és érzem ő is engem csak ez a helyzet nagyon sokszor elbizonytalanít mi lesz így velünk.

Hozzáteszem a megbeszélt találkozókat, ottalvásokat programokat soha nem mondja el mindig amit megbeszélünk az úgyis van.

Ami múltkor kicsit rosszul esett, húzós napja volt és sajnos nekem is szar napom volt, telefonon beszéltünk és szóvàtettem neki, hogy hiányzik és lehetnénk többet együtt és azt mondta rá “sajnálom de egyszerűen nincs több kapacitásom és időm”.

Ti mit tudtok tanácsolni?


2022. máj. 19. 08:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire leszek népszerű a véleményemmel, de tapasztalatból mondom, 10-ből 9-szer nem egészséges az ilyen családi vállalkozás.

A párom is a szülei vállalkozásában dolgozott amikor összejöttünk és kb. szóról szóra ugyanez volt amit írsz. Amúgy meg jó sz.rul fizették mert úgy voltak vele hogy rokon = ingyencsicska, folyton az ő nyakába varrták a szivatós munkákat, elvárták hogy melózzon estig meg hétvégén...

Szóval nálunk speciel az segített amikor otthagyta a családi céget és saját vállalkozásba kezdett. Azóta is sokat melózik, de lébsegesen kevesebbet mint korábban + ha hajt is akkor megéri, övé a haszon.


Nem derül ki a leírásodból hogy náluk szimplán sok a munka és élvezi a hajtást, vagy pedig őt is ilyen ingyencsicskának használják...

2022. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Ne függj ennyire tőle. Legyen életed egyedül is. Nincs hobbid, hogy munka után nem tudsz csinálni semmit, csak a fejedből kinézni?!
2022. máj. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sok a munkájuk nagyon, azt nem mondanám, hogy kihasználják, mert látom mennyit dolgoznak és tényleg sok a meló
2022. máj. 19. 08:56
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

#2

Attól még, hogy valaki szeretne néha időt tölteni a párjával, még nem lesz élettelen....

2022. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem írtad, hogy megéri-e neki anyagilag. A jövő építéséhez pénz kell és egy jól fizető multi ennél sokkal jobban kihasználná.
2022. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#5

Igen megéri nekik, több mindennel foglalkoznak az építőiparban,rengeteg a megkeresés.

2022. máj. 19. 09:02
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Heti 3 találkozás + egész hétvége miért kevés? Főleg úgy, hogy minden nap beszéltek?! Barátnők, saját hobbid, programjaid nincsenek?
2022. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
Én is szeretem a páromat nagyon is, de míg távkapcsolatban éltünk, mi még ennyit sem tudtunk találkozni, csak a hétvégéket töltöttük együtt, mégis kibírtunk két évet, míg össze tudtunk költözni. Nem érzem úgy, hogy fél év után ez hatalmas probléma lenne nálatok, nem lehet folyton egymáson lógni.
2022. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

#7

#8

Nem minden embernek ugyanazok az igényei. A kérdés nem arról szól hogy szerintetek mennyi közös idő az elegendő.

2022. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

#9 Ne haragudj, de fél év után ha valakinek kevés az, hogy "Heti 3x szoktunk találkozunk, 2x szokott ott aludni nálam, hétvégén is együtt vagyunk, amikor csak tudunk, egyébként telefonon mindig beszélünk esténként", ott súlyos problémák vannak. Értem én, hogy mindenkinek más az igénye, de ne csináljunk már tragédiát abból, hogy van 1-2 a héten, amikor nem tudnak személyesen találkozni!


Itt nem a családi vállalkozás a probléma, az emberek többsége sokat dolgozik, így nagyjából pont annyi ideje jut egy friss kapcsolatra, mint a kérdező párjának. Pláne, ha még csak nem is egy városban laknak.

2022. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!