Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy dolgoznád fel, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgoznád fel, ha a közösségi oldalak miatt vesztetted el az első szerelmedről maradt emlékeket ?

Figyelt kérdés
Diákkori katarzisélményekkl járó szerelem volt, ami később nem ismétlődött meg. Az ember szerette volna a szép emlékeket megőrizni. De amióta megjelentek a közösségi oldalak, mindenki kipakolja a magánéletét és az ember az első szerelmét másokkal együtt látva többszáz fotón szenved, a régi emlékek is hazugsággá váltak. Hogy dolgoznátok fel , milyen énvédő technikával lehetne pozitivan szemlélni a történteket vagy visszahozni a régi emlékekbe a szépet és a jót ?
2022. máj. 19. 14:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Tehát az a gond, hogy van utánad élete, és erről kitett fotókat közösségi oldalakra? Hát, ma ilyen világot élünk, az a ritka, ha valaki nincs fent egyik ilyen oldalon sem. Szokj hozzá a gondolathoz. Attól még neked lehetnek tőle emlékeid, fotók, amiken ketten vagytok, stb. Ilyenen kár kattogni, főleg egy ennyire régi sztori miatt.
2022. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Ne kémkedj az exed után. Ilyen egyszerű. Nem kötelező közösségi médiát használni, vagy azon bárkire rákeresni.
2022. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%

ez nem közösségi média hibája, anélkül is összefuthatsz a volt szerelmeddel miközben egy új férfival sétál kézenfogva, vagy éppen csókolóznak az út szélén

nem értem mit szeretnél, hogy maradjon örökké egyedül, magányosan, mert már nincs veled? Örülj neki, hogy boldog és te is keresd meg saját boldogságod

2022. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

miért váltak volna hazugsággá?!


lezárta, továbblépett, de attól a múlt még nem válik falssá.


az én kamaszkori szerelmemnek felesége és 4 gyereke van, időnként ránézek az oldalára, én meddő vagyok és szingli, mégsem jutna eszembe ilyen ostobaság, mint amiket írsz.


irigységnek és féltékenységnek hívják, ami téged jelenleg jellemez.

2022. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3 : közösségi oldalak csak 10-15 éve vannak, előtte úgy élt az emberiség, hogy általában semmit nem tudtál az exek későbbi életéről. Igen, van rá esély, hogy személyesen összefuttok, de egyrészt ez egy alkalom, nem olyan, mint mondjuk 250 fotó, másrészt az esélye kb századannyi volt, mint ma annak, hogy a neten látod viszont másokkal. Tehát ez egy új kétélű fegyver az emberiség kezében és azt gondolom, sok ember életét árnyékolja be..
2022. máj. 19. 14:13
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

buta vagy, kérdező.


mi a szarnak kémkedsz utána? mást is lehet a social mediaban csinálni, senki nem tart fegyvert a fejedhez, h. lesd az exedet.


tehát észre kéne venned, h. miközben a techcégeket és fejlesztőket hibáztatod, valójában te vagy a hunyó...

2022. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Tovább kéne lépni. Nem a közösségi oldalak hibája, ha nem tudsz továbblépni.
2022. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk lépj tovább, ahogy ő tette.
2022. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Hellmano ***** válasza:
Nem tudom én soha nem szoktam ex-ek képeit nézegetni meg őszintén nem is érdekel melyikkel mi van...viszont van egy sporttársam, direkt így írom, mert nem barátom csak régóta együtt sportolunk eljárunk ide-oda pluszba stb. neki 2 gyereke és felesége van, viszont állandóan az exei után kutakodik és a képeit nézegeti meg mutogatja nekem is... fogalmam sincs mi a jó ebben, főleg nála, ahol "elméletileg" a családi háttere is megvan stb.
2022. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem már az is elég volt tobb esetben hogy amig en vmi fipmbeli szerelemre emlékszem vissza, addig az exek valami felejthető senkiként emlékeznek rám vissza..

A közösségi oldalak korában hogy egy ex nem tunik el soha, mert még mindig lehet vele beszélni bele még halál elott is, csak erre voot jo, hogy megtudjam az en emlékeim azok csak az enyéim, az exeknek teljesen kiabrándito emlékei vannak ugyanarrol.

2022. máj. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!