Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elvárható, hogy a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható, hogy a szakítás után barátságban maradjunk azzal aki szakított, vagy az is rendben van, ha egy éles határral minden kommunikációt meg szeretnénk szüntetni, mert fájdalmas az, ha ránk írogat?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 14:59
 1/5 Hellmano ***** válasza:
22%
Ti azt nem értitek meg egy ex-szel kapcsolatban, ha nem blokkolod, akkor majd a leendő kapcsolatod fog rámenni, ha jóba maradsz vele...de már ezerszer leírtam.
2022. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakítottak akkor semmit sem várhatnak el egymástól a szakítás után. Az már rajtuk múlik hogy jó viszonyban maradnak egymással (nem szidják egymást) vagy tiltják, törlik a másikat és nem tartják a kapcsolatot. De elvárni semmit sem lehet.

Minden szakítás más, van akik csak ezért szakítottak, mert egyetem vagy munka miatt az egyiknek el kellett költözni. Van aki meg azért szakított mert átverték, meglopták, megcsalták. Ettől is függ hogy kik maradnak baráti viszonyban, és ki az aki végleg törli az életéből a másikat.

2022. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Soha nem szoktam kapcsolatot tartani volt pasival. Egyrészt, mert nem tudnék túllépni, másrészt mert az új kapcsolatban problémákat okozhat. Ki örülne annak, hogy az újdonsült szerelme bájcseveg az exeivel? Sztem kb senki.
2022. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi

Nekem konnyebb ha az exekkel baráti marad a viszonyom.

De gyakorta fogok ki beteg féltékenyeket, akik miatt tiltogatnom kell nemhogy az exeket, de mindenkit aki férfi.


Az egyik beteg féltekeny exem szakitás után tudta meg hogy mit jelent nálam az hogy vki ex. Hogy beszélgetek találkozgatok ugyan vele de kőkeményen tartom a 3 lépést és mégcsak hozzám sem érhet.

Kaocsolatban keptelen volt azt felfogni hiába mondtam hogy nem kell exekre féltekenynek lennie. Hát szépen meg lett neki mutatva hog, SEMMI esélye arra hogy belőlem bármit is kapjon szakitas után, csak egy szimpla baráttá egy szimpla emberré redukálódik csak.

2022. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik exemmel jóban maradtunk. Ez pár havonta üzenetváltást jelent, és kb évi kétszer összefutunk, mivel nem Magyarországon dolgozik. Kb 10 éve szakítottunk, érdekes módon rá soha senki nem volt féltékeny, míg más exemre igen. Pedig mással nem tartom a kapcsolatot.
2022. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!