Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik hosszabb ideje élnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hosszabb ideje élnek együtt,azok mikor kezdték el azt érezni,hogy a szerelem kezd eltűnni a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mit tettetek annak érdekében,hogy a láng megmaradjon?

#szenvedély #Párkapcsolat,szerelem,társ
2022. máj. 19. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Exnél:

Mikor egyszer a sok sok veszekedéseink gyökerét alapjat kerestem

A sok kritizálása pl(en nem is mertem volna őt kritizalni eszembe sem jutott soha hogy egy szerettemet kritizaljam), az olyan alkalmak.mikor azon veszekedzunk mikor lett egy jo munkahelyem es nem velem egyutt örült es unnepelt hogy felvettek, hanem arrol gyozkodott hogy csak mákom volt, aztán folyton irogykedett hogy tobbet keresek nála)

És szoval a sok sok veszekedés alatt nem tudtam soha, de egyszer összeállt nekem a kép, hogy a veszekedések alapja gyökere egyszeruen csak annyi hogy nem szeret.

Mert aki szeret az bíztat és dicsér, aki szeret az veled együtt örül a sikereidnek, es igy tovább.


Es ezt mondtam neki. Es persze cáfolta.

Es aztán mart bántott tovább, míg ki nek dobott egyszercsak.

Azon, hogy ő már nem szerelmes szemmel, hanem más szemekkel néz rám, nem változtatott az sem, ha fejen állok is neki.


Masik barátom a féltékenységbe esett bele. Aminek.koszonhetoen wl.is kezdett engem gyűlölni es kiábrandulni is. Melypont. Aztán magába szállt es rajott arra hogy wbbol szakitás is lehet. Es rajott arra hogy de én kellek neki. És ma mar tudatosan figyel arra hogy az érzelmeit gondolatait ne a gyűlölködésbe irányitsa, hanem a jóba. Ő valamiért átállt arra, hogy tudatosan vigyáz magában arra hogy a szerelmét megtartsa irántam. Ehhez kellett egy majdnemszakítás. Mondtam is neki hogy na idevezet a féltékenység és gyűlölet. Mi.t valami.ördögi spirál. Egyik balhé féltekenység bizalmatlanság generálja a következo es kovetkezo veszekedést is.

Tudatosan kell próbálni bízni a masikban és tisztelni is őt.

Ő valahogy eljutott a tudatosságig. Tudatosan szeretni akit akarok szeretni, a lángra vigyazni es stb.

Az exem nem jutott el eddig.

2022. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

8 éve élünk együtt, egyelőre még nem érzem, hogy eltűnne a szerelem a kapcsolatunkból. Remélem nem is fog :) Pedig gyerekek is vannak már, akik azért megnehezítik a dolgot :D

Sokszor szervezünk programokat kettesben, igyekszünk időt találni az intimitásra a legsűrűbb napokon is (most nem csak a szexre gondolok, persze az is fontos, de az ölelések, kósza csókok, itt-ott egy-egy érintés, stb, ezek mind részei ennek az intim kapcsolatnak), minden nap beszélgetünk, mindig van "csak mi" időnk, amikor semmi nem vonja el a figyelmünket, csak egymásra fókuszálunk és megbeszélünk mindent, ami éppen a lelkünket nyomja vagy ami éppen foglalkoztat.

Nem tudom, hogy ez így marad-e örökre, de azért sok esetben látom, hogy ennyi idő után már csökken a szerelem, és marad a megszokás, a sima baráti szeretet, és ez szerintem kikerülhető, ha ilyen apróságokkal, ami tényleg nem sok idő és energia, de folyamatosan és kölcsönösen tesztek azért, hogy a párod a párodnak érezze magát.

2022. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

*Exemnél 3.évben volt ez

A barátomnál hogy tudatos szerelemre váltott es majdnem rámentünk a korábbiakra fél évnél jött el

2022. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6 év
2022. máj. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Részemről soha nem is volt, csak a legelején terhes lettem és így együtt maradtunk

(majdnem 10 éve)

2022. máj. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5 és azòta se alakult ki köztetek semmi? Csak ìgy éltek egymás mellett?
2022. máj. 20. 09:27
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a második év után. 7 éve vagyunk együtt, 5 éve kb. egymás mellett élés van, havonta-kéthavonta szex..egyikünk részéről sem megy a szakítás.
2022. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyikünk sem érez ilyet. 12 éves kapcsolat, 11 éve élünk együtt. Mindig is igényünk volt/ van arra, hogy sok időt töltsünk együtt. Munkaidőn kívül erre sok lehetősegünk is van:) élünk is vele. Soha nem engednénk meg azt, hogy eltávolodjunk egymástól. Annál erősebb a szerelmünk egymás iránt, mindkettőnknek a másik fél a legfontosabb. És a kapcsolat is.
2022. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerelmet nem lehet tudatosan megtartan. A szeretet fentartását akkor is ha oda vissza mukodik a kommunikacio es elismeri mindenki ha hibazik nem a masikra tolja ra mindig.
2022. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
9 éve vagyunk együtt, 1 éve házasok. Elején azt hittük, hogy ennél szerelmesebbek nem leszünk már, hanem eltűnik a rózsaszín felhő stb. Senki nem jósolt nekünk hosszú időt, tini szerelem stb. Ennek ellenére évről évre szerelmesebbek leszünk egymásba. De ha másoknak ennyire elmúlik a szerelem, akkor már érthető miért döbbent le mindenki, hogy 8 év után házasodtunk. Mi nagyon boldogok vagyunk együtt, mint egy család, baba se kell ide.
2022. szept. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!