Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, férfi logikával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, férfi logikával ennek mi lehet a magyaráata?

Figyelt kérdés

Van egy pasi. Javarészt 2 nő van az életében. A szerelme és a legjobb barátja aki egy lány. Szereti a szerelmét állítása szerint, örökre vele akar maradni, de közben a lány baráttal is flörtöl, állítólag le is feküdt vele.

Egy elvileg jól működő kapcsolatot a férfiak többségének miért éri meg kockára tenni? Vannak, akik meg sehogy sem találnak maguknak párt, az ilyen pasik meg egyszerre 2 vagy akár több nőt is hülyítenek. Milyen felindulásból teszik ezt? Illetve ha van kapcsolata, miért akarja magához kötni a másik csajt is?



2022. máj. 21. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért teszi, mert megteheti és az ő értékrendjébe ez belefér.
2022. máj. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Egy igazi hîmribi. Nem kell ezen sokat agyalni .
2022. máj. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Egy férfi számára az lenne az ideális ha háremet tarthatna, minimum száz nője lenne akik bármikor dughatók mikor kedve tartja. Sajnos ez az állapot kevés férfi számára adatik meg. Az hogy valaki két vasat tart a tűzben már hatalmas kompromisszum ehhez képest de még mindig jobb mint mindig ugyanazt az unásig ismert punczit dugni.
2022. máj. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Férfi logika nincs. Kanos ösztönlény van helyette.
2022. máj. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
A háremes dolog csak még több recskagépet termelne ki magából. Az kéne még, ígyis elég aberrált kiéhezett kan van.
2022. máj. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem férfi specifikus. Nőből is van ilyen... hogy miéet jó ez? Miért éri meg? Biztos vagyok benne, hogy ők sem tudják...
2022. máj. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
CSak férfi logika van. Nőknek a logika gyűlöletes elenség.
2022. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy exem,akinek a legjobb lány barátnője,az én középiskolai legjobb baratnőm volt,természetesen lefeküdtek.

Sokat cirkuszoltam mire ez kiderült,mert tudni akartam azt,hogyha talalkozunk hármasban..mire számíthatok.

Nos,nekik eléggé kínos volt,nekem egyáltalán nem.

Engem nem az zavart hogy lefeküdtek egymással 1x,hanem az hogy úgy féltették ezt a titkot mintha embert öltek volna.

Mondanom sem kell,szétmentem egy idő után a csávóval és a lánnyal sem beszélek már.( nem ez miatt szakadt meg a kapcsolat)

2022. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok*

Amit nem írtam le hogy igazából zavart,az az hogy azzal hencegett másnak hogy jobban szopok mint a legjobb lány barátja.Ez kiverte a biztosítékot,márcsak azért is mert én a BARÁTNŐJE voltam.

2022. máj. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!