Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez csak szerintem lekezelő dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem lekezelő dolog?

Figyelt kérdés
Az egyik fiú barátom lefeküdt velem. Ezt titkolni akarja a barátnője elől és azt mondta hogy ha megírom neki akkor nem az lesz, hogy kidobja a csaj, és vált rám, hanem velem is ugyanúgy haragban lesz. Jól sejtem hogy ez az ember rohadtul nem szeret és nem is tisztel engem már most se?

2022. máj. 22. 10:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Jól. Nem kellett volna
2022. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Naggyon bánom...és amúgy tervezek köpni
2022. máj. 22. 10:53
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged sem és a barátnőjét sem. Ez nyilvánvaló.
2022. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Igen, jól sejted. Nem önt el a szégyen, hogy ilyen barátaid vannak? Vagy hogy veled csalta a barátnőjét?

Komolyan kell neked ez a nyomorult féreg az életedbe? Minek??! Hogy legközelebb téged csaljon?

Aranyból van a farka, ugye?

Amíg így viselkedsz, ne is várj tiszteletet senkitől.

2022. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Én nem akarok vele járni, csak 1 botlás volt, tőlem aztán úgy csalja a nőjét ahogy akarja

De azert lehet segítek a csajnak felismerni mi megy a háta mögött, istentudja hány nővel

2022. máj. 22. 10:59
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon olcsó nő vagy..
2022. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem mondanám....

5 éve húzódik ez a dolog, sajnos mostanra sikerült beadni a derekam...

2022. máj. 22. 11:03
 8/25 anonim ***** válasza:
59%

Te tudtad, h van baragnoje, megis belementel!! Es ezert meg te akarsz kopni a lanynak?!?!

Jesszus! Nokent irom, en sem lennek utana mar a baratod.

Szanalmas vagy! Hisz senki sem kenyszeritett!!

2022. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%

#5: Akkor meg fel kell nyomni, és ennyi. Nem kell elkezdeni lelkizni, hogy utána mi lesz, ha a pasi megutál. Kit érdekel? Pukkadjon meg!

Növessz egy kis gerincet, aztán tedd meg, amit helyesnek érzel. De ha van egy csepp eszed, innentől te fogsz haragban lenni ezzel a gyökérrel.

Mondjuk eleve le se kellett volna vele feküdni.

2022. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Értsétek meg, hogy nem érdekel a barátnője😂 nem én vállalok felelősséget a kapcwolatukért

Csupán annyi hogy aki szórakozik velem, azzal én is azt fogok

2022. máj. 22. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!