Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az , ha mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az , ha mindent megadsz egy kapcsolatban akkor a másik fél kiszeret belőled?

Figyelt kérdés

Mi az oka annak , ha megkapunk a partnerünktől mindent , mindig a kedvünkben jár , mindenre vevő , bármiben benne van , szexuálisan is maximálisan tudtok egymáshoz alkalmazkodni , értelmesen el lehet vele beszélni bármiről , van munkája , sose vitáztok, röviden mindent megkapsz tőle a kapcsolatban, akkor rövid időn belül kiszeretsz az illetőből , és tényleg képes vagy azt mondani hogy már nem vagy szerelmes.

Mi mint emberi lényeknek , ennyire igényünk van a drámára , ennyire nem tudunk jó dolgunkban mit csinálni , ennyire képesek vagyunk eldobni a biztos boldog jövőt , az izgalmas ismeretlenért?



2022. máj. 24. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Mesélj, ki bátott?
2022. máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Az okát nem tudom, de én csak fordítva tapasztaltam: én tettem meg mindent a másikért, és semmit vagy nagyon keveset kaptam tőle vissza.
2022. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez azoknál van így, akiknek kapcsolat előtt terápiára kellene járniuk.
2022. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Legboldogabb akkor lennék ha rácáfolnál. pl azzal ha a csávó elsírja magát előtted félévente egyszer , attól még nem szeretsz ki belőle mert szerinted férfiatlan.
2022. máj. 24. 11:35
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, nem sok ilyenről hallottam....
2022. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Nincs mindig ez. Normális kapcsolatnál ez oda-vissza megvan (persze egészséges mértékig, senkinek nem kéne teljesen behódolni és feladni önmagát egy kapcsolatban) és nem szeretnek ki egymásból, hanem boldogan élnek. Ilyen is van. Esetedben meg simán lehet, hogy amúgy is kiszeretett volna belőled és ennek semmi köze nem volt ahhoz, hogy jól bántál vele, ő neki meg a dráma kellett volna inkább. Ilyen is van persze, nem mindenki áll készen egy kapcsolatra, de azért erősen túlzás lenne azt mondani, hogy mindig ez van. Léteznek kiegyensúlyozott kapcsolatok is.

Amúgy nő vagyok és az évek alatt láttam már párszor sírni a páromat, mégse szeretem emiatt kevésbé. Nem lenne attól férfiasabb, ha nem lennének érzései.

2022. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Te vagy, aki a másik kérdés alatt is panaszkodott, ugye?


Egyébként bármilyen furcsán hangzik is, vannak nagyon is jól működő, harmonikus kapcsolatok. Ha Te folyamatosan abba futsz bele, hogy kihasználnak és pár hónap alatt elhagynak, érdemes lenne rájönnöd, vajon mitől van ez így? Milyen hibákat követsz el?


Ha pedig egy darab csalódás íratja veled ezeket a sorokat, akkor túl kellene lépned rajta, és nem azt gondolni minden kapcsolatról, hogy rossz és úgyis kihasználnak.

2022. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megadhatsz barkinek mindent ha o masra vagyik... Tipikus eset erre amikor a ferfi ejjel nappal dolgozik es nincs ideje a felesegere mikozben o csak arra vagyik h együtt kiranduljanak gyereket neveljenek stb...
2022. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Sok nőnek alap lét eleme a dráma. Nem feltétlen kapcsolatra kell gondolni, elég az mikor kibeszélik saját nő társaikat orrba-szájba .
2022. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as, de ott inkább a kommunikáció a probléma. Hogy ezt képtelenek megbeszélni egymással.
2022. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!